Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    121
İçlerinden biri muhakkak daha özel bir karakter çıkar. Fakat bu isim Jack olsa mangaka bize hissettirirdi bence.

Viz çevirmeni Kaido'nun tayfasına o ismi vermeyi tercih etmiş. Sebebi şuymuş:
Additionally, Viz decided to take the translation into a whole new direction by opting to use the title "Animal Kingdom Pirates". According to Stephen Paul, the translator of One Piece for VIZ, "Animal Kingdom came from 'Hyaku-juu' which literally is the kanji for "hundred" and "animal" but it actually means 'all manner of beast/animal.' A common use of that is 'hyaku-juu no ou' which is 'king of the beasts' aka Lion. Kaido's title is 'Hyaku-juu no Kaido' so, given the implication, and the reference to him as the strongest creature alive, I called him 'Kaido, King of the Beasts.' As an analogue I decided to go with Animal Kingdom for his crew, since it's implied that he rules over them, and they obviously have a wide variety of animal-powers in the Gifters."
Viz çevirinin sol üst panelinde Kaidonun en yakın sırdaşı yazıyor.Orayı da çoğul verse sağ kol olmayabilir ama sanki sağ kol izlenimi verdi manga bana.Adam Zouda 5 gün savaşıyor.Dinlenmeden gidip amirallerin olduğu gemiye dalıyor.Ordan çıkıp tekrar Zouya geliyor.Kraker veya Smothiyi düşünüyorum da imkansız bunları yapmaları.Keza en güçlü tayfa gördüğüm Wb korsanlarından Jozu ve Vistadan da göremeyiz bana göre.Bunu sağ kollar anca yapar.Katakuri bile yapamayabilir yani düşününce.Jack o yüzden sağ koldur diyorum ben.Yanılirsam da sağlık olsun.Adamı dayak manyağı yapmalarına rağmen daha yok mu diyor manyak :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık