Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dominant Ark Ekibi

En Dominat Arc Boss ve Ekibi?

• Kullanılan toplam oy
    81
Bana Croco örgütünün tam listesini yazsana ama Netten bakmadan kendi yorumunla yazmanı rica ediyorum. Özelliklerini, görevlerini falan yaz. Valla bak oyu croco diye değiştireceğim. Cidden yazarsan da helal olsun diyeceğim. Ben hatırlamıyorum çünkü. Kod isimlerini falan yazman lazım.

Croco ekibi güç olarak baskın geldi ama bu Alabasta planında adamlarını görseydik cidden çok başka olurdu kaliteli olurdu. Serinin başına kurban gittiler diyelim. Çoğu Lufy Vs Zoro dövüşünde Yalan oldular. İsyan anında bir ekip çalışması görmedik. Forumda kaç kişi yazar merak ediyorum.

Yazmaktan kaçma sakın, kim uğraşacak diye kısa kısa yaz.
O ne yav. Forumda kim hangi spesifik arktan hangi spesifik organizasyonu her yönüyle teker teker yazabilir zaten? Küçükleri demiyorum da sorsan Yosaku ve Johnny'nin adını hatırlamayacak kişiler de vardır ama ben unutmam. Çoğu kişi de unutmaz. Bu arada konu neydi?

Bana Croco örgütünün tam listesini yazsana ama Netten bakmadan kendi yorumunla yazmanı rica ediyorum. Özelliklerini, görevlerini falan yaz. Valla bak oyu croco diye değiştireceğim. Cidden yazarsan da helal olsun diyeceğim. Ben hatırlamıyorum çünkü. Kod isimlerini falan yazman lazım.

Croco ekibi güç olarak baskın geldi ama bu Alabasta planında adamlarını görseydik cidden çok başka olurdu kaliteli olurdu. Serinin başına kurban gittiler diyelim. Çoğu Lufy Vs Zoro dövüşünde Yalan oldular. İsyan anında bir ekip çalışması görmedik. Forumda kaç kişi yazar merak ediyorum.

Çok dominant ekip vallahi.

Luffy ve Zoro'nun tartışırken aldığı adamlara sahipler. :)

O ne yav. Forumda kim hangi spesifik arktan hangi spesifik organizasyonu her yönüyle teker teker yazabilir zaten? Küçükleri demiyorum da sorsan Yosaku ve Johnny'nin adını hatırlamayacak kişiler de vardır ama ben unutmam. Çoğu kişi de unutmaz. Bu arada konu neydi?
Forumu küçük görme yahu, alayını yazarlar. Güncel ekipleri çıkarsak, Enel ve rahipleri yazarsın. Croco ekibi çok dışarıda kaldı bana göre seri başı için normal olabilir. Konu da hangi Arc ekibi en domineydi ama güç olarak değil. İd'de Sadi-chan dan başlayıp hepsini yazarlar. Güç olarak değilde komplike bakmak lazım. Ekip üyelerinin işlevleri ve önemi olarak baktım.

CP9'a karşı her şeylerini ortaya koyup kazandılar.
Enel'e karşı (rahipler çöp) tek yiyip geçtiler. Luffy lastik diye kurtardılar totoyu.
Big Mom ve tayfasına karşı topuklarken bile dört bir yandan yardım aldılar. Bırakın kafa tutmayı...
Bunlardan yola çıkarak Enel ve Big Mom tayfası arasında kaldım ama sanırım Big Mom ve tayfasına vereceğim oyu.

Dediklerine aynen katılıyorum.Animeye başlayalı çok olmadı.Mangada güncele geleli 2 hafta oldu.Bazıları uzun süre güncelde kalınca unuttu heralde eski durumları diye düşünüyorum.Mr 3 unutmamak lazım.Zoro az kalsın ayağını kesiyordu.Hepsinin birbirinden tehlikeli meyvesi var.
Maymun etmişlerdi MR. 3 ve Miss Goldenweek Luffyleri, Luffy'i boyayıp duruyordu durmadan, adam kurtarmayıp oturup çay içiyordu mumdan donan Zoroların önünde.

Sana net olarak söylüyorum hemen hemen hepsini yazarım, çünkü arc'ı daha yeni okudum tekrardan bir şeyleri incelemek için.
Adamların meyveleri tehlikeli, sen diyorsun ki görevlerini yaz. Görevleri ile ne alakası var savaşta zorlamanın dominantlığın?
Sana özelden sayayım istiyorsan ne yaptıklarını ne ettiklerini. Fakat ne fark edecek bu?

Sana diyorum ki Mr 3 ve Miss Goldenweek bile ne hale getirmişti Luffy ve tayfayı Little Garden de hatırla. Bunun dışında Alabasta'ya git. Daz Bones vs Zoro, Sanji vs Bon Clay, Mr. 4 vs Usopp falan'ı bir hatırla. Yani sen görevlerini say diyorsun, konunun görevle ne ilgisi var? :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık