Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Utandığınız Anınız

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 136 79.5%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 35 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    171
Lisedeyken hoca saçlarımızı kesmemizi isterdi. Ben hiç bir zaman takmazdım hala da takmam hocaları, lise hocalarını hiç takmam hemde. Egoist şerefsizlerin önde gidenidir alayı. Neyse bir gün saçlarım uzun ve fönleyerek gitmiştim okula. Herkesin önünde saçımın önünden bir tutam kesmişti benimle beraber 5 10 kişi daha öyle yalan olmuştu.

Herkesin önünde saç kesmek nedir? Hangi egoyu doyuruyorsun böyle? Kime örnek oluşturuyorsun bre onun bunun çocuğu. Ne zaman berbere gitsem söverim o adama.
Hacı onu bizim okulda da yapıyordu hocalar. Ama şöyle de gelinmez okula? :S

Vardı bu tarz saç yapanlar.:S

• Haha
Tepkiler: ak1
Üzüyon la yapma. :(
:(

Ortaokuldayken din sınavı oluyoduk. Yanımda bi kız oturuyordu. Bu kız ben habire kışkırtıyor falan. Sınavda da kopya istedi işte. Veremem falan dedim. O zaman bunlardan yararlanamazsın deyip elleriyle kendine dokundu. Utandım ben de tabi. Sonra dizine dokundum ve adını söyledüm. Olmaz deyip hocaya kağıdı verdikten sonra çıktım sınıftan. Düşük almıştım la kız yüzünden. :(

Ortaokuldayken din sınavı oluyoduk. Yanımda bi kız oturuyordu. Bu kız ben habire kışkırtıyor falan. Sınavda da kopya istedi işte. Veremem falan dedim. O zaman bunlardan yararlanamazsın deyip elleriyle kendine dokundu. Utandım ben de tabi. Sonra dizine dokundum ve adını söyledüm. Olmaz deyip hocaya kağıdı verdikten sonra çıktım sınıftan. Düşük almıştım la kız yüzünden. :(
ORTAOKUL. OHA :/
Şok oldum şuan.

Usta nerde okuyordun sen? :S

Seni etkilememesi gerekmiyor muydu? :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık