Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Utandığınız Anınız

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 136 79.5%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 35 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    171
:D Samimiysen pek sıkıntı olmaz bence.:D

Ah küfür deyince hatırladım.:S

Orta okulda arka sıramda oturan kız sürekli saçımla oynuyordu. Arkadan ilişiyordu. Kızıyordum az rahat dur. O gün de herhalde pek günümde değilim canım sıkkındı. Onu bir kaç defa uyarmıştım.:S Durmayınca ona da küfretmişim. Ama cidden kasıtlı değildi. Sonrasında çok utandım. Nasıl ettim diye. Ama kız da pek masum değildi. Yine de gitti beni hocaya şikayet etmiş.(Allah'tan müdüre değil.) Öğretmen de bir daha olursa seni disipline veririm demişti. Adaletsiz dünya. Ettim de hele bir sor niye ettim? di mi? :D

Edit: Orta okul ile alakalı çok hikayem var. Deli doluydum.:S Şimdi hatırladıkça utanıyorum.
Hasan anlattıkça masum imajın yerle bir oluyor.:D

Sosyal fobi. :(
---------------------

Lise zamanları. Beğendiğim bir kız var. Kesişip duruyoruz. Böyle peşindeyim hep her tenefüs. :D

Kantine indi. Ben de peşinden gitmek için merdivenlere geldim. Nerden baksan 15 merdiven var işte. Bir an o kadar böyle havalara girmişim ki o havayla ayağım kaydı nasıl olduysa adım atarken.

Birden gözümü bir açtım. Kantindeyim. Etrafım insan kaynıyor. Merdivenden düşüp kantine inmişim.

Herkes gülüyor. Büyük sınıflar dalga geçiyor. Arkadaşlarım gülüyor falan. O an hoşlandığım kızla da göz göze geldik.

En yakınlaştığımız an üstüm başım pis içinde, rezil olmuş, okulun diline düşmüş şekilde oldu işte. :( Kızın yüzüne son bakışım oldu bu.

Okulda tanımadığım kişiler ''Zaaa bu merdivenden düşen çocuk değil mi zaaaa'' diye gülüyodu beni gördüğünde. :( 1-2 haftada anca muhabbet son buldu. :(

Şimdi yazarken de kızardım hala geçmedi utancım geçen yıllara rağmen. :(

Çıkarılacak ders: Millete bakacağına önüne bak!
Güldüm kusura bakma canlandı da bi an kötü durummuş :)

Hasan anlattıkça masum imajın yerle bir oluyor.:D
Hacı ister istemez ağızdan kaçıyor ne edeceksin.:S

Bu arada saç kestirme olayı çok fenaydı. Bizim mahallede bir kasap vardı. Gittim saçımı ona kestirdim. Öyle derinden öyle bir kısa ve şekilsiz kesti ki kendimi tanıyamadım.:D Sınıfa gittiğim sıra kızın biri bana Hasan sen misin demişti? Kafana ne yaptın ne oldu sana diyordu. Ona da bağırdım dedim ne olmuş!!:D Diğer erkek arkadaşlarda dalga geçmişti.:>S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık