Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Utandığınız Anınız

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 136 79.5%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 35 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    171
Ya şu konuyu biraz canlandıralım arkadaşlar, dökülün. :D

LYS dönemi yaklaşmış artık dersanedeki son günler, insanlar tek tük geliyor. Bir tane hafif peltek bir arkadaş var bizim sınıfımızda, arada sırada heyecanlı heyecanlı konuşurken etrafa tükürük saçtığı oluyordu. Dershanenin çıkışında merdivenlerden inerken bu da arkamdan geldi naber nasılsın konuşmaya başladık sınavdır, nasıl çalışıyorsundur bilmem ne... Konuşma hararetle devam ederken bu arkadaşın ağzından çıkan bir damla tükmük geldi benim alt dudağıma kondu. Ben de artık nasıl bir psikoloji içerisindeysem arkadaş utanmasın diye hiç oralı olmuyorum, sanki dudağımda adamın ağzından fırlayan tükmük parçası yokmuş gibi konuşmaya devam ediyorum ama bir yandan konuşurken dudağımdaki tükmük damlasının sıcaklığını ve bir aşağı bir yukarı oynadığını da hissediyorum. Arkadaş da benim oralı olmadığımı farkedince hiç istifini bozmuyor ve böyle bir şey yokmuş gibi konuşmaya devam ediyor ama bir yandan arada sırada gözünün dudağıma kaydığını da ben farkedebiliyorum. Konuşma normal bir şekilde sonuçlanıyor arkadaş hızlı adımlarla çıkışa yöneliyor ben de tuvalete gidip ağzımı yüzümü iyice bir yıkıyorum. Tesadüfen de son görüşmemiz oluyor o arkadaşla. :D O esnada kendi adıma mı yoksa empati yoluyla onun adına mı utanmıştım bilmiyorum ama bayağı utanç vericiydi.

Gecen yıl 5 6 arkadaş birinin telin de ki fotoğraflara bakıyorduk. Bir anda istemsiz salyam aktı. Arkadasın koluna geldi. Bir de kızdı... çok utanmıştım. Allah'tan okulun son zamanlarıydı da cok konuşulmadı.

Gecen yıl 5 6 arkadaş birinin telin de ki fotoğraflara bakıyorduk. Bir anda istemsiz salyam aktı. Arkadasın koluna geldi. Bir de kızdı... çok utanmıştım. Allah'tan okulun son zamanlarıydı da cok konuşulmadı.
Bence normal birşey neden konuşulsun ki bir daha üstüne.. En azından benim lise ortamım için normaldi :D

Ben 5-6 yaşındayken annemle alışverişe çıkmıştık.Bir oyuncakçıda güzel bir oyuncak görüp onu alalım diye tutturmuştum.Annem de kızmıştı baya.Oradan geçen polise beni söyledi.İşte yaramazlık yapıyor bir şey söyler misiniz diye.Poliste bağırdı azıcık.Ben de korkup altıma yapmıştım o ara :( Sonra çok utandım doğal olarak :(

Ben 5-6 yaşındayken annemle alışverişe çıkmıştık.Bir oyuncakçıda güzel bir oyuncak görüp onu alalım diye tutturmuştum.Annem de kızmıştı baya.Oradan geçen polise beni söyledi.İşte yaramazlık yapıyor bir şey söyler misiniz diye.Poliste bağırdı azıcık.Ben de korkup altıma yapmıştım o ara :( Sonra çok utandım doğal olarak :(
Hahahshs :D Yazık ya

Burada anlatmam. Ama bir tanesinden bahsedeyim;

İlk okul beşteyim, hoca birini kantine gönderecek tost aldırmaya. Hocam ben alayım geleyim isterseniz dedim. "Senin o pis ellerinden yemem." demişti. Güzel bir anı. Kendisine kin gütmüyorum. Belki de cidden pis bir insanımdır. :' (

Burada anlatmam. Ama bir tanesinden bahsedeyim;

İlk okul beşteyim, hoca birini kantine gönderecek tost aldırmaya. Hocam ben alayım geleyim isterseniz dedim. "Senin o pis ellerinden yemem." demişti. Güzel bir anı. Kendisine kin gütmüyorum. Belki de cidden pis bir insanımdır. :' (
Hocaya bak :T

Küçükken amcam ben kuzenim kola içecektik.Çekiliş yaptık bana çay bardağı geldi(kola azdı tabi).Ben ağlamıştım sonra dedem bana kaybettiğim halde ağladığım için kızmıştı.Bende utanmıştım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık