Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Utandığınız Anınız

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 136 79.5%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 35 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    171
Dün gece polisiye bir film izlediysen, ordaki kaldır elleriniyi buradaki indir donunu ya uyarlamışta olabilir beynin. Ah şu beyin yok mu :D
Ahaha aynen olabilir :D

Aa bak şimdi aklıma geldi buna da yazmazsam içimde kalır.

Öküz gibi içtiğim bir günün sabahı Babam aramıştı.Sabah dediğim saat 10 falan ama benim Babam saat sabah 8'den fazla yatanları hiç onaylamaz.Hatta beni ve aileyi burada olduğu zamanlar hep uyandırır sabahları erkenden,kendisi güne sabah 5'de başladığı için falan.

Telefon çaldı ama nasıl uyku sersemiyim,açtım telefonu arayan Babam.Şöyle bir diyalog geçti aramızda ;
-Alo
+ ımmhp Alo?
-Uyuyor musun hala lan?
+Ne uyuması yav? Cenazedeyim
-Ne cenazesi oğlum kim öldü?
+Kapat arıyacam ben seni dua okuyoz şimdi.

Deyip kapattıydım suratına telefonu.Allahtan durumu çakmışta aslı astarını karıştırmadı olayın.

Ahaha aynen olabilir :D

Aa bak şimdi aklıma geldi buna da yazmazsam içimde kalır.

Öküz gibi içtiğim bir günün sabahı Babam aramıştı.Sabah dediğim saat 10 falan ama benim Babam saat sabah 8'den fazla yatanları hiç onaylamaz.Hatta beni ve aileyi burada olduğu zamanlar hep uyandırır sabahları erkenden,kendisi güne sabah 5'de başladığı için falan.

Telefon çaldı ama nasıl uyku sersemiyim,açtım telefonu arayan Babam.Şöyle bir diyalog geçti aramızda ;
-Alo
+ ımmhp Alo?
-Uyuyor musun hala lan?
+Ne uyuması yav? Cenazedeyim
-Ne cenazesi oğlum kim öldü?
+Kapat arıyacam ben seni dua okuyoz şimdi.

Deyip kapattıydım suratına telefonu.Allahtan durumu çakmışta aslı astarını karıştırmadı olayın.
İyi güldüm :hhh: Kaliteli bir anıymış bak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık