Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Utandığınız Anınız

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 136 79.5%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 35 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    171
@Raiden kardeşimizin yusuflamalı ve Şener Şen senaryolu hikayesi benim nezdimde “en” sıfatına layık. Haberlerde pompalının kurbanı olan gencin acılı haberini görmememiz ise senaryonun eksik kısmı ama olsun. Sonunda komedi unsuru olan “sapık vaarr!..” bir nebze de olsa bu eksikliği kapatıyor. 8/10 luk güzel bir dram/komedi hikayesi olmuş.

Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. :sapkali:
:artiz: Sen yaşıyor muydun ya? :/

Birgün dershanedeyim akşam 7-10 arası etüt var daha doğrusu soru çözümü.Etütlerde istediğimiz kata girebiliyoruz dershane 4 katlıydı ben normal derslerimi 2. Katta işlerimdim.Soru çözümünde saatte 10 dakka mola verirdik.O zamanlarda kış şubat yada mart olması lazım gribim ayni zamanda.Ögrenciler bilir masada kitaba bakınca burun daha çok akar.İşte burnum baya doldu temizliyemiyorum.Millet rahatsız olmasın diye.Mola zamanı geldi normalde erkekler tualeti 3. Kattadır 2. Katta kızlar tualeti vardır.Bende sınıftan çıkınca bir kat çıkıp tualete girmeye alışmısım.Çıktım bir kat kızlar tualetine girdim dar 3 tane musluk yanyana üç tanede tualet var.Eğildim muslukta sümkürüyorum ama köpek gibi.İnce bir ses duydum kafamı saga çevirdim bir baktım kızın biri bana bakıyo temizlikçi ablalardan biri sandım yüzüme su vurdum bi selpakaldım kız hayla bakıyo sonra farkettimki öğrenciymiş.Ya dedim nolur kızlar tualeti deme.Kız gulerek üzgünüm dedi. Kafamı eğdim gidiyorum tualletten çıkan kız salak dedi.Bende zaten utancın verdiği öfkeyle kızlar tualetinde kızlarla tartışmaya başladım.Sonra bizim dershane müdürü duydu aldı bizi odasına kızları dinledi tamam kızım ben gerekeni yapacağim dedi.Kızlar çıkınca bana ağzını yaya yaya salyaları dışarda güldü.Ulan anlatınca bile utanıyor hayla.

1.Sınıfta hocanın bir lafını yanlış anlayıp bütün sınıfın önünde pantolonumu indirmiştim.
Beyaz donum da göründü tabii.
Şu efsane dondan bahsediyorum ;

Gençler bir tane daha var ama anlatılırmı bilmiyorum ama anlatacağim
4 yıl önce bir ruya görmüştüm.Bizim mahallede bir teyze var 50-55 yaşlarında böyle bildiğin teyze kilolu Kars şilveli yani hiç bir genç ona karşi bir ilgi duymaz duyamaz.Ben buna karşı rüyalandım.Ama sabah kalkınca hiç olmadığım kadar depresifim.Geçen gün mahallemin abileri ile halısaha maçı yapıcaz Arif abi var ona anlattım.Ama kimseye demez diye.Sonra maç bitti eve gittim herkez benle dalga geçiyo mahallede teyzeye selam veremez oldum.Herkez makarasını geçiyor benimle.

Hocanın lafını merak ettim.
Tuvalete büyük haceti yapmaya gitmiştim.Biraz uzun sürmüş sanırım döndüğümde masasına çağırdı,neredeydin lafını indir pantolonunu olarak anlamışım.
İndiriverdim,bende böyle bir delikanlıydım.

Neredeydin?'i 'İndir pantolonunu' olarak anlayan Dünya üzerinde tek kişi olabilir miyim acep.Hayır hadi öyle anladın niye indiriyorsun? Çocuk aklı işte.
Tabi indirmemle geri kaldırmamın arasında 1.5 saniye falan vardır ama bileğe kadar indirdim yani,bütün manzarayı gösterdim sınıfa.Hoca höyt möyt falan olduydu.

Tuvalete büyük haceti yapmaya gitmiştim.Biraz uzun sürmüş sanırım döndüğümde masasına çağırdı,neredeydin lafını indir pantolonunu olarak anlamışım.
İndiriverdim,bende böyle bir delikanlıydım.

Neredeydin?'i 'İndir pantolonunu' olarak anlayan Dünya üzerinde tek kişi olabilir miyim acep.Hayır hadi öyle anladın niye indiriyorsun? Çocuk aklı işte.
Tabi indirmemle geri kaldırmamın arasında 1.5 saniye falan vardır ama bileğe kadar indirdim yani,bütün manzarayı gösterdim sınıfa.Hoca höyt möyt falan olduydu.
Tabii zihinsel bir şey olsa gerek senin yaptığın iş, tuvaletten sonra çağrılınca beynin sana "tuvalette bir suç işledin ki hoca seni bu yüzden çağırdı." demiş olmalı. Tabii hocanın lafını yanlış anlaman bundan kaynaklanıyor olabilir. Bir keresinde banada benzeri bir durum olmuştu.

Tabii zihinsel bir şey olsa gerek senin yaptığın iş, tuvaletten sonra çağrılınca beynin sana "tuvalette bir suç işledin ki hoca seni bu yüzden çağırdı." demiş olmalı. Tabii hocanın lafını yanlış anlaman bundan kaynaklanıyor olabilir. Bir keresinde banada benzeri bir durum olmuştu.
Muhtemelen,çünkü hocanın karşısında tribe girdiğimi hatırlıyorum.E tabi daha 1.sınıf olunca da yani yaşın 6 falan olduğunu düşünürsek 'İndir donunu' demiş olsa bile sorgulayamıyorsun kafandan.

6 yaşındaki çocuk tuvalette ne yapabilir ki hocam? Esrar sarıyordum içer de abv ondan geç kaldım.

Muhtemelen,çünkü hocanın karşısında tribe girdiğimi hatırlıyorum.E tabi daha 1.sınıf olunca da yani yaşın 6 falan olduğunu düşünürsek 'İndir donunu' demiş olsa bile sorgulayamıyorsun kafandan.

6 yaşındaki çocuk tuvalette ne yapabilir ki hocam? Esrar sarıyordum içer de abv ondan geç kaldım.
Dün gece polisiye bir film izlediysen, ordaki kaldır elleriniyi buradaki indir donunu ya uyarlamışta olabilir beynin. Ah şu beyin yok mu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık