Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Nefret Edilen Anime Karakteri

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Saske'yi bu hale getiren Itachiyi de sevmeyin :artiz:
Aynen. Sasuke'nin sevimsiz bir kişiliği varsa tek suçlusu İtachi. Çocukken sadece kendini babasına ispat etmek isteyen, sevimli ve gıcık bir çocukken İtachi sayesinde dengesiz,itici, empati yoksunu oldu. Ben ikisini de zerre sevmem gerçi :rolleyes:

Aynen. Sasuke'nin sevimsiz bir kişiliği varsa tek suçlusu İtachi. Çocukken sadece kendini babasına ispat etmek isteyen, sevimli ve gıcık bir çocukken İtachi sayesinde dengesiz,itici, empati yoksunu oldu. Ben ikisini de zerre sevmem gerçi :rolleyes:

Şöyle bir çocuğun psikolojisinin normal olması beklenemez.

Şöyle bir çocuğun psikolojisinin normal olması beklenemez.
Buna katılıyorum. Ben Sasuke'nin genel tavrını sevemiyorum ama bu Naruto hikayesindeki en büyük kurban olduğunu değiştirmez. Zavallı çocuğu manipülatif bir hain ne hale getirdi... Cellad çok sevilirken kurbandan nefret ediliyor. Bu durumdan hoşlanmıyorum :mad:

Buna katılıyorum. Ben Sasuke'nin genel tavrını sevemiyorum ama bu Naruto hikayesindeki en büyük kurban olduğunu değiştirmez. Zavallı çocuğu manipülatif bir hain ne hale getirdi... Cellad çok sevilirken kurbandan nefret ediliyor. Bu durumdan hoşlanmıyorum :mad:
Katılıyorum. Ikisinden de nefret etmem de Sasuke bu halde ise cocuklugunun katili Itachi yüzünden.

Sasuke'nin yaşadığı psikolojik sıkıntıların belki on katını Itachi yaşadı. Ona yüklenen görev kendi ailenin ölümünü izlemekten daha acı vericiydi, küçükken savaş görmüş biri olarak elinde bir savaşı önleme fırsatı olduğunda karşısında ki kendi klanıda olsa bunu görmezden gelerek köyün iyiliği için her şeyini feda edebildi. Bir hain olarak yaşamayı kabullendi, hayatını kurtardığı insanların kendisinden nefret etmesine göz yumabildi.

En önemlisi de kardeşinin nefretini kazanmayı kabullenebildi, ona gerçekleri anlatıp kendini kahraman ilan da edebilirdi ama yapmadı. Kardeşinin klanının intikamını almasına izin verdi ve onun bir kahraman olarak anılmasını istedi. Itachi hiç bir zaman kendisini düşünmedi, tüm hayatını köyü ve kardeşi için yaşadı. Sasuke ise Itachi'yi tam olarak anlayamadı, ona bu seçimi yaptıranları öldürmek istemesini anlayabilirim ama köyü yıkmak düşüncesi kadar saçma bir karar olamazdı. Abisinin hatırasına saygı duymadı kendini barış için feda ettiğini de fark edemedi.

Itachi gibi bir karakterin de sevilmesi çok normal bana kalırsa, gerçekten de gölgelerde ki Hokage'dir kendisi. Üstelik kendini de haklı görmez, övünmeyi sevmez. Sadece yapması gerekeni yaptığını kabullenir.
Yani kısacası burada kurban olan Sasuke değil Itachi'dir. Sasuke kadar onunda gençliği mahvolmuştur, buna rağmen Edo olarak hayata döndüğünde bile ilk hedefi Sasuke'yi bulmak değil savaşı bitirmekti.

Shou Tucker demişim. Aslında günlük hayatta en nefret edilesi yaratık ama bence anime tarihinin en iyi bölümü içerisinde yer alan bir karakter.

En nefret ettiğimi bir düşüneyim, YOK.

Şunu İtachi boiların %99'una anlatamadım yıllardır.
Adam o yaşta ki çocuğa neyi anlatsaydı yahu? Bizim klanımız hain ve darbe planlıyor babamızda bunların başında mı diyecekti.

Gücümü test etmek istedimden daha iyi bir yalan bulabilirdi belki ama adam sanki isteyerek bunu yapmış gibi konuşuyorsunuz. O anne babasının ölümünü izletmesinin arkasında bile bir neden var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık