Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roci benim için zirvedir, insan abisine silah çeker mi? Öz kardeşin o senin, biri kılına dokunsa dünyaları yakardı Dof ama sen ne yaptın, aileni sattın Roci. Sengoku'ya güvendin ama sonunda bir mezarın bile olmadı. Law diye bir çocuğun peşinden gittin ama o da gitti korsan oldu, hem de ölüm cerrahı.

Bu konuda Fuji de az değil, sivil falan diye ortada gezen tek amiral kendisi ama bir Shichi için o kadar sivil dediği halkı görmezden geldi, körü oynayacağım dedi, oscarlık oynadı tebrikler.

Şu kısım yanlış bilgilendirme içeriyor. Shichibukaileri yada hükümeti kötü gösterme niyetinde değil gerçeği açık etme niyetinde. Sözde savundukları adalete ve güvenliğe Denizciler hali hazırda Tenryuubito köpeği olarak, Shichibukainin yaptığı işlere göz yumarak ihanet etmişlerdir zaten. Aynı kuruma bağlı olduğu için evet ihanet etmiş sayılabilir tabi.

Squardo Roci den daha büyük haindir ayrıca. Adam baba dediği kişiyi iki dakkada satmış Roci gibi silah çektiği halde abisine kurşun sıkamamış biri ile kendisine güvenen babasına yaklaşıp böğrüne kılıcı saplamış biriyle karşılaştırılamaz.

Öneri olarak da Baby5 eklenebilir.
Tamam işte bunu yapabilmek için yapması gereken davranışlarda bulunmuyor.Kendi değerlerine aykırı hareket ediyor sırf bunun için.Yoksa animede bile bebeye balon veren sivil de sivil diyen adamın böyle davranması çok saçma.Fazla idealist fazlası zarar.

Roci benim için zirvedir, insan abisine silah çeker mi? Öz kardeşin o senin, biri kılına dokunsa dünyaları yakardı Dof ama sen ne yaptın, aileni sattın Roci. Sengoku'ya güvendin ama sonunda bir mezarın bile olmadı. Law diye bir çocuğun peşinden gittin ama o da gitti korsan oldu, hem de ölüm cerrahı.

Bu konuda Fuji de az değil, sivil falan diye ortada gezen tek amiral kendisi ama bir Shichi için o kadar sivil dediği halkı görmezden geldi, körü oynayacağım dedi, oscarlık oynadı tebrikler.
Ağzından bal damlıyor.:good:
Hakkaten oscarlık oynadı kameraların önünde film çekti resmen şov yaparken.Birde pusuya yatmış gelip çeksinler diye.

Yami

Garp , Roci , Fuji aynı kefenin adamları. Üçünden hayır gelmez vatana millete.

Açık ara Rosinante insan abisini satar mi ya
Abi mi?
İnsan babasini hiç vurur mu?

İyi düşünmek lazim.
Babasini öldüren birini durdurmaya çalişti Rosinante Dof'a mermi sıkbilirdi de fakat sikmadi. Yani hala bir seyler vardi icinde.
Bana göre Rosinante hain değildir. Aksine hain olan Dof'dur. Hem babasini öldürdü adam hem kardeşini.

Teach için WB baba sayılmazdı.

Lakin Squ için WB babaydı, babasına ihanet eden Squardo ile abisine ihanet eden Rosiante HAİNDİR! Aşağılıklar.
Wb ama Ace ile Roger ilişkisini açıklamamış. Squardo'nun tayfayı ise Roger vakti zamanında katletmiş. Anlık öfke ile hareket etti o. Kimse Roci'nin yerini tutamaz, öz abisini planlı bir şekilde sırtından vurdu. Roci'den başka kimse bunu beceremezdi, Dof kolay kolay yanına kimseyi almazdı, kardeşini bağrına bastı ama işte.

Tamam işte bunu yapabilmek için yapması gereken davranışlarda bulunmuyor.Kendi değerlerine aykırı hareket ediyor sırf bunun için.Yoksa animede bile bebeye balon veren sivil de sivil diyen adamın böyle davranması çok saçma.Fazla idealist fazlası zarar.
Ben zaten Shichiliği yıkınca bunlar olacaktı, önce Mugiwara denesin bari demiş xd

gyjbsjdhkcash gelmiş ben gideyim.

İhanetin sözlükteki karşılığı Rosinantedir. Diğerleri onun yanında hikaye kalıyor hakikaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık