Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük Aptallık

Baaaaka, baka, baka, baka!

• Kullanılan toplam oy
    113
Ace nefretini anlıyorum ama luffy varken chopper 25 oy nasıl alıyor.Geyiklerin beyni küçük olsa gerek mazur görün.Kendi türüne göre zehir gibi Chopper.Luffy’nin böyle bir dezavantajı da yok.Et yiyenin kafası çalışır derler hep ama o da yok.:hhh:

Üye silindi 1004

Ace nefretini anlıyorum ama luffy varken chopper 25 oy nasıl alıyor.Geyiklerin beyni küçük olsa gerek mazur görün.Kendi türüne göre zehir gibi Chopper.Luffy’nin böyle bir dezavantajı da yok.Et yiyenin kafası çalışır derler hep ama o da yok.:hhh:
Nefretle alakası yok Ace özgeçmişini gram bilmediği bir adamdan intikam almak için dünyayı dolaşacak kadar aptal. Hem o kadar gidip emek harca uğraş hem de üstüne dayak ye...

Nefretle alakası yok Ace özgeçmişini gram bilmediği bir adamdan intikam almak için dünyayı dolaşacak kadar aptal. Hem o kadar gidip emek harca uğraş hem de üstüne dayak ye...
Adam kaçmış gitmiş arazi olmuş.1 saat geç kalsa belki hiç bulamayacak izini.Ne yapacaktı çocukluk fotoğraflarına bakıp gün boyu kişilik analizi mi yapacaktı.Hemen peşinden gitmek en doğrusu.Tayfanın düşünmesi lazım.Peşine adam takacaklardı.En azından yenilince alıp kaçıracaktı babasına geri götürecekti.Wb tayfasında o yetenekte adamlar vardır.Zoro bile luffyi kaçırabildiğine göre...

Öz geçmişini bilmemesi ile ne alakası var konunun :bilmem:

Hazine ve Maliye bakanlığından 1 milyon istihdam projesine başvurmuşsa çocuğun öz geçmişi boşa gitmesin diye peşini falan mı bıraksın :hhh:

Oden'inki de olabilir. En son Kaidoya dönüp "Demek her şey yalandı" söylemi de tuzu biberi olmuştur.

Adam ülkeyi fabrikalara boğmuş, birkaç seneye gidecem demiş, Oden de dans etmeye başlamış. Hele hele

Squardo demiştim. Hala diyorum ama yanına Luffy de eklemem gerektiğini fark ettim.
Kendi kendimi bu konuda ikna ettim. Bunu ben bile beklemiyordum.

Ben olaya hasar-kazanç tablosuna göre bakıyorum.
Yani tayfayı bir kenara bırakırsak ayağını oraya sıkıştırması kendi tercihidir, kimseye bir zararı yok. O yüzden umrumda değil şahsen.
Ama herkesin, keyiflerini azıcık kaçırırsak amiral gelir adayı dümdüz eder diye yıllardır kutsal ejderlerden her türlü işkenceye, aşağılamaya hatta cinayete bile katlandığı, gıkını çıkarmadığı bir yere geliyorsun ve kutsal ejder yumrukluyorsun. Burada yaptığın şey tüm adayı etkiliyor, kalkıp kendi bencil sebeplerini kullanamazsın, adanın yerlisi razı mı mesela senin bu yaptığına? Sen kaçacan defolup gidecen olan yerlilere olacak.
Ace'in Marineford'da yaptığına laf edenlerin bunun için Luffy'yi afaroz etmesi gerekir. Üstelik Ace'in olayında bütün herkes kendi rızasıyla geldi oraya, her şeyi göze almışlardı bir de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık