Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük Aptallık

Baaaaka, baka, baka, baka!

• Kullanılan toplam oy
    113
Ben Ace'nin Akainu'ya dönüp saldırmasıyla aptallık ettiğini biliyorum ama bunun en azından iyi kötü bir sebebe bağlı olduğunu düşündüğümden Luffy'nin gereksiz aptallıkları kadar ileri derecede olduğunu sanmıyorum. Bak mesela @01746 Ro shi nan te'in bahsettiği olayı ben aptallık olarak bile fazla görmedim çünkü onu anlayabiliyorum orada hatta Ace'nin olayı da anlıyorum ama yemek yemeyecem, yok balık yiyecem, yok diğer diğer gereksizlikler bunları anlamıyorum, anlamadığım için %100 aptallık olarak bakıyorum.
Ben bunların hepsini %100 aptallık olarak görmüyorum. Yani bir nedeni oluyor o aptalca şeyleri yapmasının. Nedensiz aptallıkları beni sinir eder mesela. Drake'e hemen dost demesi aptallıktır.

Luffy'nin aptallıklarını sayan tek savunma 'Ama ölmedi.' xd olacak hareketleri yol olur.

En basitinden gözüne bıçak sokar, gider tek başına boklu donuna aldırmadan haydutlara kafa tutar. Tek başına ID basar vs. Zırhı kuvvetli maşallah kabul ediyorum ama aptallığını da kapatıyor bazılarının gözünde sanırsam bu zırh.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık