Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük Aptallık

Baaaaka, baka, baka, baka!

• Kullanılan toplam oy
    113
Bahane bulmaya gerek yok, ben de Ace'nin yaptığına bir sürü bahane mi bulayım ? Gösterdiğim tüm örnekler tamamen gereksiz aptallıklar, öyle alakasız şeyler yani. Luffy'nin aptallıkları bu serideki herkesi geçer. Arlong ile dövüşürken yaptığı salaklığı da atalım.

Şunları falan görüp hala Ace diyen de bilemiyorum artık :oleyo2: Tam bir salak ya xD
Onun aptalca olduğunu reddetmedim ki. Ayrıca lütfen Ace'in inadı yüzünden savaş çıktı. Hani benin çok kızmıyorum ama aptalca olduğu bir gerçek.

Onun aptalca olduğunu reddetmedim ki. Ayrıca lütfen Ace'in inadı yüzünden savaş çıktı. Hani benin çok kızmıyorum ama aptalca olduğu bir gerçek.
Aptalca olmasına bir şey demiyorum zaten ama en gereksiz aptallıklar Luffy'den çıkar ortada olan bir şey bu. Çocuğun balı sayesinde kimsenin başına bir şey gelmiyor o yüzden bak ankette yoklar bile.

Bahane bulmaya gerek yok, ben de Ace'nin yaptığına bir sürü bahane mi bulayım ? Gösterdiğim tüm örnekler tamamen gereksiz aptallıklar, öyle alakasız şeyler yani. Luffy'nin aptallıkları bu serideki herkesi geçer. Arlong ile dövüşürken yaptığı salaklığı da atalım.

Şunları falan görüp hala Ace diyen de bilemiyorum artık :oleyo2: Tam bir salak ya xD Aptallığı ile Zoro'yu bile terletiyor
Bence en büyük aptallığı Kutsal ejder yumruklamasıydı. Ki bunu yaparken öyle idealist bir sebeple değil sırf arkadaşından sebep yumrukladı.
Arkadaşı olmayan biri söz konusu olsa yapmayacağı bir şeyi yaparak koca bir adayı buster call'un kıyısına kadar getirdi neredeyse.
Bir de Ace için kendi rızasıyla savaşan giren insanların başına gelenleri Ace'in aptallığı diye çevirmeye çalışırlar. :artiz:

Bence en büyük aptallığı Kutsal ejder yumruklamasıydı. Ki bunu yaparken öyle idealist bir sebeple değil sırf arkadaşından sebep yumrukladı.
Arkadaşı olmayan biri söz konusu olsa yapmayacağı bir şeyi yaparak koca bir adayı buster call'un kıyısına kadar getirdi neredeyse.
Bir de Ace için kendi rızasıyla savaşan giren insanların başına gelenleri Ace'in aptallığı diye çevirmeye çalışırlar. :artiz:
Bunu anlayabilirsin yine de, sempati duyarsın vesaire sonuçta ortada bir durum vardı(Dostunu satıyorlardı, diğerini vurdular) benim örneklerimde ortada durum yok tamamen ahmaklık yani. Sabaha kadar düşün boş, üç beş çöp için ayağını o betona niye sıkıştırıyorsun sen ? İlginç gerçekten :hhh:

Özetle serinin ana karakteri olmasından dolayı ve karakterinden dolayı kimse Luffy'i aptallıkta geçemez böyle bir ihtimal söz konusu değil.

Aptalca olmasına bir şey demiyorum zaten ama en gereksiz aptallıklar Luffy'den çıkar ortada olan bir şey bu. Çocuğun balı sayesinde kimsenin başına bir şey gelmiyor o yüzden bak ankette yoklar bile.
Luffy'nin Ace'ten daha çok aptallığı vardır o doğru. Ama bunların hepsi büyük aptallıklar değildir. Bunda anlaşabiliriz bence?

Bunu anlayabilirsin yine de, sempati duyarsın vesaire sonuçta ortada bir durum vardı(Dostunu satıyorlardı, diğerini burdular) benim örneklerimde ortada durum yok tamamen ahmaklık yani. Sabaha kadar düşün boş, üç beş çöp için ayağını o betona niye sıkıştırıyorsun sen ? İlginç gerçekten :hhh:

Özetle serinin ana karakteri olmasından dolayı ve karakterinden dolayı kimse Luffy'i aptallıkta geçemez böyle bir ihtimal söz konusu değil.
Ben olaya hasar-kazanç tablosuna göre bakıyorum.
Yani tayfayı bir kenara bırakırsak ayağını oraya sıkıştırması kendi tercihidir, kimseye bir zararı yok. O yüzden umrumda değil şahsen.
Ama herkesin, keyiflerini azıcık kaçırırsak amiral gelir adayı dümdüz eder diye yıllardır kutsal ejderlerden her türlü işkenceye, aşağılamaya hatta cinayete bile katlandığı, gıkını çıkarmadığı bir yere geliyorsun ve kutsal ejder yumrukluyorsun. Burada yaptığın şey tüm adayı etkiliyor, kalkıp kendi bencil sebeplerini kullanamazsın, adanın yerlisi razı mı mesela senin bu yaptığına? Sen kaçacan defolup gidecen olan yerlilere olacak.
Ace'in Marineford'da yaptığına laf edenlerin bunun için Luffy'yi afaroz etmesi gerekir. Üstelik Ace'in olayında bütün herkes kendi rızasıyla geldi oraya, her şeyi göze almışlardı bir de.

Yani var arada büyük aptallıklar. Sadece hepsi değil. Yazardım büyük aptallıklarını ama üşendim.
Ben Ace'nin Akainu'ya dönüp saldırmasıyla aptallık ettiğini biliyorum ama bunun en azından iyi kötü bir sebebe bağlı olduğunu düşündüğümden Luffy'nin gereksiz aptallıkları kadar ileri derecede olduğunu sanmıyorum. Bak mesela @01746 Ro shi nan te'in bahsettiği olayı ben aptallık olarak bile fazla görmedim çünkü onu anlayabiliyorum orada hatta Ace'nin olayı da anlıyorum ama yemek yemeyecem, yok balık yiyecem, yok diğer diğer gereksizlikler bunları anlamıyorum, anlamadığım için %100 aptallık olarak bakıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık