Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Abartıları

Gözlerini kendi kör etmişte yok amiral olmuşta. Amiral makamına getirilmesi bile abartı. Birde Dragon en abartısı sanırım. Fikirlerinin peşinden gidiyorlar diye Roger kıyası yapılıyor. :D
Dragon doğruda Fujiyi diğer amirallere göre kendi bile eziklemiş bence.. :D Adam da sıfır abartı her yaptığı iş elinde kalıyor. Daha ne abartısı olsun .. :D

Germa bana da abartı geldi. Ordu ne kadar güçlü olursa olsun baştaki adam öyle güçsüz olmamalı. Koca okyanusun kontrolünden bahsediyoruz. Denizciler 1 tane amiral yollasa tüm germa ailesini tek başına alır.

Bana enelin 100 milyon volt gibi isimli saldırıları da abartı gelmişti. Adam bi yaşlı dedeyi bile öldüremedi.

Başka karakter olsa neyse ama usopp’un surata 4 ton yemesi de abartıydı. Çocuk azcık yüksekten atlamaya bile korkuyor, sapanını zor çekiyor. Süper insan değildi usopp.

5-10 günlük dövüşler de saçma geldi bana. 1 günden fazla olmamalı bence. Ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar hergün uyuyor bu adamlar. Her insan gibi günde 3 öğün de yiyorlar. 10 gün bunları yapmayıp dövüşebilmek fazla abartılı.

Dayanmalarına bi lafım yok. Büyük bi savaşta çöplerle savaşsalar ona da demem bişey. Ama kendilerine denk adamlarla dövüşürken 1-2 günden sonra açık vermeye başlamaları lazım. 5-10 gün aç, susuz ve uykusuzken açık vermeyip eşit dövüşmeleri çok saçma. Darbe yiye yiye 10 gün dövüştüyseler o zaten daha da saçma.

Bi de çoğu kadın karakterin vücudunu abartı buluyorum.

Zoroyu E. Oda değil fanları abartıyor.

Dövüşlerin günlerce sürüyor oluşu saçma. Enelin kimseyi öldürememiş olması saçma.

Chopperın her olayda bandaj sarması saçma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık