Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Abartıları

Kadınları iki yıldan sonra biraz 180 60 180 gibi abartılı ve fazla çıplak çizmesi.
Kaido
Germa ve vasıfsızlığı
Enelin gözlem hakisi
Crackerin büskivi askerleri
Ve 2y sonraki güç seviyeleri herkez tanrı dağlarına çıkıyor.Gezegen yok edicek seviyelere gelmeseler iyidir seri sonunda.

Kadın karakterlerin çizimi aşırı abartı.
Bazı karakterlere olduğundan daha çok misyon yüklüyor ve ön plana çıkarıyor.
Mesela Germa 66 elit ve özgün bir grup olabilecekken resmen eziklemek için çizdi.
İşine gelmeyince çok sıvıyor. Wb-Marco ya da MF arc ı gibi...
Kral hakinin ne işe yaradığını göstersin artık. Çer çöp bayıltıp, başka kral haki olanlarla çarpışmadan mı ibaret..
Arcları da saçma bir şekilde uzatıyor.

Akainu vs Aokiji 10 gün 10 gece sür... dediği anda karşisına çikıp çiz lan diyeceksin kalakalacak oturduğu sandalyede. :)

İnsanların boyutlarının çok abartılı olması. Seride normal ölçülerde olup karizmatik olan insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

2.komutanin idamında tüm marine seferber iken korsanlar kralında 2 tane boş adam nöbette.. Evet daha yeni başladı o yüzden düşünemedi ama çok saçma be
Roger kendi teslim olmuştu ama. Durum daha farklı.

İnsanların boyutlarının çok abartılı olması. Seride normal ölçülerde olup karizmatik olan insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Roger kendi teslim olmuştu ama. Durum daha farklı.

En ünlü korsan dönemin en iyisi dünyada ki en güçlü adam cağ açıp cağ kapatabilecek bir adam gelip ben teslim oluyorum dediğinde hangi denizci inanır? Ha tamam teslim mi olmuş o zaman 2 tane düşük seviye denizciyi koyalım onlar korsanlar kralını idam eder zaten biz ne uğraşıyoruz diyecek hali yok denizcilerin. Böyle olmasının tek sebebi odanın ileriyi düşünmemesidir.

En ünlü korsan dönemin en iyisi dünyada ki en güçlü adam cağ açıp cağ kapatabilecek bir adam gelip ben teslim oluyorum dediğinde hangi denizci inanır? Ha tamam teslim mi olmuş o zaman 2 tane düşük seviye denizciyi koyalım onlar korsanlar kralını idam eder zaten biz ne uğraşıyoruz diyecek hali yok denizcilerin. Böyle olmasının tek sebebi odanın ileriyi düşünmemesidir.
Neden inanmasınlar ki? Biraz düşününce, teslim olmanın Roger'a sağlayacağı hiç bir yarar yok. Ayrıca muhtelemelen idam yerinde amiral falan vardır yine. Amiralin gidip kendi elleri ile idam edecek hali yok sonuçta.

Labsente

2y sonrası tüm olaylar.

İlk sezon 1-2 olay dışında gerçekten mükemmel ve denge de giderken ikinci sezon bitse de gitsek izlenimi veriyor.

2.komutanin idamında tüm marine seferber iken korsanlar kralında 2 tane boş adam nöbette.. Evet daha yeni başladı o yüzden düşünemedi ama çok saçma be
Kendisi teslim oldu diye biliyorum. Adamlarına emir vermiştir ben gidiyorum gelmeyin diye. Olamaz mı? Ace durumuyla aynı şey değil senin söylediğin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık