Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Abartıları

Farklı karakter çizeceğim diye g*tüme benzeyen karakterler çizmesi. Biraz Kubo abisini örnek alsa fena olmaz aslında.

Öldürmemek için attığı taklalar. Milyon volt yiyen veya şehir yok eden bomba elinde patlayan yan karakterleri bile öldürmemesi falan. Hayır bi de ölüyorlarmış gibi dram kasıp ekmeğini yiyor en başta sonra birden hiçbir şey olmamış gibi piyasaya çıkarıyor ya. Bari ekmeğini yeme ulan karaktersiz :D

Öldürmemek için attığı taklalar. Milyon volt yiyen veya şehir yok eden bomba elinde patlayan yan karakterleri bile öldürmemesi falan. Hayır bi de ölüyorlarmış gibi dram kasıp ekmeğini yiyor en başta sonra birden hiçbir şey olmamış gibi piyasaya çıkarıyor ya. Bari ekmeğini yeme ulan karaktersiz :D
Kesinlikle katılıyorum. İşin komiği de adamlar atom bombasıyla ölmüyor ama kafasına bir jelibon yiyen adam ölüyor. :D Ölüm sahneleri çok abartılı ve saçma oluyor bazen ve çok rahatsız oluyorum bu durumdan. Mesela Usopp örneği vereyim. Adam kafasına dikenli topuz ve beyzbol sopası yedi ölmedi. Kafatası un ufak oldu yav. Ama kafaya bir tanecik kurşun yese nalları dikerdi herhalde. İşte ölüm ve yaralanmalar bu denli saçma ne yazık ki. Keşke daha gerçekçi olsaydı. :/

Kesinlikle katılıyorum. İşin komiği de adamlar atom bombasıyla ölmüyor ama kafasına bir jelibon yiyen adam ölüyor. :D Ölüm sahneleri çok abartılı ve saçma oluyor bazen ve çok rahatsız oluyorum bu durumdan. Mesela Usopp örneği vereyim. Adam kafasına dikenli topuz ve beyzbol sopası yedi ölmedi. Kafatası un ufak oldu yav. Ama kafaya bir tanecik kurşun yese nalları dikerdi herhalde. İşte ölüm ve yaralanmalar bu denli saçma ne yazık ki. Keşke daha gerçekçi olsaydı. :/
Usopp meselesi ayrı, adamın paçalarından irade akıyor ondan öyle :oleyo2: Onun dışında haklısın ama :D Ya bu adamın tutarlılık diye bi kaygısı yok maalesef hep bu sebepten bütün bunlar. Hikayesini işlesin bir şekilde duyguyu da versin tamam, mantık veya tutarlılık umrunda değil :(

Arabasta iç savaşında bir milyon savaşçının yer alması. Ülkede kuraklık var, insanlar içecek su bulamıyor, tarım vs hak getire ama 700k isyancı ve 300k devlet askeri var. Sevgili Oda o bu kadar adamın yemek ve içmek için ihtiyaç duyduğu gıdayı sağlasan bile orduların kamp yaptıkları alanda hijyenik olmayan koşullar yüzünden savaşamadan mefta olurlar, biraz mantık lütfen.
:sapkali:

Usopp meselesi ayrı, adamın paçalarından irade akıyor ondan öyle :oleyo2: Onun dışında haklısın ama :D Ya bu adamın tutarlılık diye bi kaygısı yok maalesef hep bu sebepten bütün bunlar. Hikayesini işlesin bir şekilde duyguyu da versin tamam, mantık veya tutarlılık umrunda değil :(
Usopp One Piece'in Abdülhey'i gibi bir şey. O yüzden onu örnek verdim. Her türlü yaralanma, parçalanma, ölüp ölüp dirilme hep onun başına geliyor çünkü. :D İrade konusunda sonuna kadar katılıyorum. :good:

Aynen öyle maalesef. Hikayenin derinliği sayesinde kurtarıyor bir şekilde. Yoksa bu tutarsızlıkla bunu hayatta barındırmazlardı. Sonu Kubo gibi olurdu herhalde. :/

Don chinjao çok abartıydı.G2 nin işlemediği adama lao g gibi ihtiyar gömdü geçti.Sai daha İdeoyu yenemezken birden dedesini teke yamultu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık