Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Weevil

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 82 39.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 127 60.8%

• Kullanılan toplam oy
    209
Güzel fikir.Kuma’yı katlayan bir güçte wb gençliği çıkarsa kopyaları ortalığı kırar geçer.Ama bence o proje ya tamamen mecha robot tarzı yada devleştirmeyle alakalı birşeyler çıkacak.
Kopyası felan yapılamaz eğer WB'nin gençliğine yakın güçteyse. Zaten o deyiminde abartı olduğunu düşünüyorum. Zira WB her şeyin dışında Gura Gura'ya sahipti bir de.

Olası bir Marco&ayıboğan kavgası için iddiaya girilir, itinayla kaybettirilir. Finiks Marco bu adamı yenemez.

Kopyası felan yapılamaz eğer WB'nin gençliğine yakın güçteyse. Zaten o deyiminde abartı olduğunu düşünüyorum. Zira WB her şeyin dışında Gura Gura'ya sahipti bir de.
Andırmak aynısı gücü çok yakın demek değil zaten benzeyen kısımlar var demek.Adamın meyve yeteneğini de bilmediğimiz için ne kastettiğini tam olarak anlayamıyoruz.Belki de bilek gücünü kastetti.

Şov yapmasını dört gözle bekliyorum. Babasında fazla yaşayamadığımız savaşma hazzını bize yaşatacak gibi görünüyor. Umarım harcanmaz.

Wb'nin genclik halini yansıtıyor soylemi bu karekter hakkında güzel bir beklentiye sokuyor insanı. Tek basına Wb pirates'le ittifak kurmuş korsan tayfalarını tek başına yok etmesi daha da ilginc hale sokuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık