Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Shiki olmasa ve WB olmasa da bu olay 2v3 denecekti. Hiç farketmiyor yani. Garp ve Roger nasıl koymuş öyle diye forumun %95i mutabık olurdu :bilmem: WBye yedirilemiyor işte ne diyelim. Roger bi koydu 15 amirali aldı ya laf olmaz buna olur.
Roger 15 tane Amirale koysa sırf Luffy için laf yapmayacak kişi/kişiler vardır da, şu anki yapılan savunmanın Wb'ye özel olduğunu düşünmüyorum. Onun yaptığı etkiyi X karakteri yapsa onu da savunan olurdu. Tabi, aynı şekilde gömen de olurdu. Maalesef işin içine fanlık/haterlik girdiği zaman rasyonel düşünemiyoruz.

Big Mom ve Kaido durumunu ise mangaka açıkladı. Şu anki kadar güçlü değillermiş. Hatta ortak olmaları halinde Rocks'ı geçeceklermiş. Xebec bile düşündüğümüz kadar güçlü olmayabilir. Roger ve Garp bile o zaman zirve zamanlarında olduklarını sanmıyorum. Tam bir yorum yapmak için o adada yaşananların açıklanması için bir süre daha bekleyeceğiz. Tek bildiğimiz Garp ve Roger'ın büyük bir iş başarmış olduğu.

Şu siluetde oyaji olmasa Shiki olsa bu silueti kabul etmeyene lanetler okunur, serinin nerenle takip ediyon denirdi ama işte Oyaji Effect sanırım.

Hep savunan da Oyajiden ötürü savunuyor :gamyon: Bence de 2v1 oldu ama Oyaji olmasa 2v4 kabul etmeyeni doveceklerdi. Öyle yani
Aydenim valla sadece xebec vs roger ve garp siluetini gösterse bile ona tam inanmazdım:D
Çünkü Alabasta’yı andıklarında bon clay’in karşısına sanji’yi koymamışlardı.
Dediğim gibi ister 2vs4 olsun karakterlerin seriyi nasıl bitirdikleri daha önemli bence.

Aydenim valla sadece xebec vs roger ve garp siluetini gösterse bile ona tam inanmazdım:D
Çünkü Alabasta’yı andıklarında bon clay’in karşısına sanji’yi koymamışlardı.
Dediğim gibi ister 2vs4 olsun karakterlerin seriyi nasıl bitirdikleri daha önemli bence.
Ölen WB olunca herkes takıyor, BM olsa üzerini çiğner geçerdiniz :D

2v4 yapmaz Oda. Serinin dinamiklerini mahveder. Orayı öyle yormuyorum da WB olmasa tüm forum mütabık olacaktı işte. :gamyon:

Roger 15 tane Amirale koysa sırf Luffy için laf yapmayacak kişi/kişiler vardır da, şu anki yapılan savunmanın Wb'ye özel olduğunu düşünmüyorum. Onun yaptığı etkiyi X karakteri yapsa onu da savunan olurdu. Tabi, aynı şekilde gömen de olurdu. Maalesef işin içine fanlık/haterlik girdiği zaman rasyonel düşünemiyoruz.

Big Mom ve Kaido durumunu ise mangaka açıkladı. Şu anki kadar güçlü değillermiş. Hatta ortak olmaları halinde Rocks'ı geçeceklermiş. Xebec bile düşündüğümüz kadar güçlü olmayabilir. Roger ve Garp bile o zaman zirve zamanlarında olduklarını sanmıyorum. Tam bir yorum yapmak için o adada yaşananların açıklanması için bir süre daha bekleyeceğiz. Tek bildiğimiz Garp ve Roger'ın büyük bir iş başarmış olduğu.
Orada Ryuuma olsa 1vs4 yaptı denilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık