Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Yok wb için demedim onu:D
Wb zaten seriyi efsane ve roger’a denk bir şekilde bitirdiği için geçmişi pek önemli değil benim için. Ben sadece orada çok garip şeylerin yaşanmış olabileceğini ve birçok gizemin barındırdığını düşünüyorum:D

Haklısın söylenene göre 4vs2 lik bir durum var ama ben bölüm çıktığından beri derim orada hiç ummadığımız şeyler yaşandı ve gelişti diye düşünüyorum.
Ne gizemi abi. Garp sümsüğü koymuş işte :S

Roger ve Garp'ın 2 vs 4'te bunları dağıtması mı daha büyük bir olay, yoksa (varsayalım ki) WB'nin bu dövüş esnasında Rox'u satıp Roger tarafına geçme ihtimali mi daha büyük bir olay...:D

Zulüm görüyor diye köyü himayesine alan WB için Rocks uygun değil.

Bakalım ne çıkacak altından.
Ya buna şey gibi bakmak lazım. Mesela Bigmom Balıkadam Adasından haraç kesiyordu şeker olarak. Diyelim ki burayı Luffy tamamen Bigmom'dan kurtardı. Adadakiler de dedikler ki bizi kurtardığın için sana her ay şeker göndericez Luffy sama dono hazretleri kyaaa :S bak bi anda legal sömürge oldular ama kendi istekleriyle. WB nin yaptığı da budur.

Gösterilen siluetlere takılmayın dövüş hakkına bilmediğimiz çok şey var.
Garp’ı ve roger’ı övün ama karşıyı kötülemeyin derim bi bakarsınız olaylar çok farklı gelişmiş benden uyarması.
Şu siluetde oyaji olmasa Shiki olsa bu silueti kabul etmeyene lanetler okunur, serinin nerenle takip ediyon denirdi ama işte Oyaji Effect sanırım.

Hep savunan da Oyajiden ötürü savunuyor :gamyon: Bence de 2v1 oldu ama Oyaji olmasa 2v4 kabul etmeyeni doveceklerdi. Öyle yani

Şu siluetde oyaji olmasa Shiki olsa bu silueti kabul etmeyene lanetler okunur, serinin nerenle takip ediyon denirdi ama işte Oyaji Effect sanırım.

Hep savunan da Oyajiden ötürü savunuyor :gamyon: Bence de 2v1 oldu ama Oyaji olmasa 2v4 kabul etmeyeni doveceklerdi. Öyle yani
Shiki'nin de seriye Wb kadar etkisi olsaydı, karşı çıkanlar olurdu. :bilmem:

Shiki'nin de seriye Wb kadar etkisi olsaydı, karşı çıkanlar olurdu. :bilmem:
Shiki olmasa ve WB olmasa da bu olay 2v3 denecekti. Hiç farketmiyor yani. Garp ve Roger nasıl koymuş öyle diye forumun %95i mutabık olurdu :bilmem: WBye yedirilemiyor işte ne diyelim. Roger bi koydu 15 amirali aldı ya laf olmaz buna olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık