Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Beyazsakal gömmeye yer arıyormuş ya la millet. Baktığın yere göre nasıl da değişiyor bakış açısı.

Roger'ın bunların tayfaya maçası yememiş, gitmiş Denizcilerle anlaşıp indirmiş. Ama Roger Kral!!. Beyazsakalı indirmek için Denizcilere yardımcı olan Shichibukailar ise hükümet köpeği muamelesi görüyor.

Tayfasında Laugh Tale'in anahtarı varken umursamamış gerçek kral. Al bir de buradan övelim de terazi dengelensin.

Ortamlarda "Kahraman" Garp dersin kim bilecesdfhşlsdn gerçi sen şimdi Garp o ünvanı sevmiyor ki abi dersin meh...

Ne bu :D meme düzenleyip atınca küfür etmiş sayılmıyor muyduk :S görmiyim bi daha.
Değil miymiş kahraman? Dünyayı bir şeytandan kurtarmış adam.

3 amirali tekler yorumları geride kaldı adama laf ediliyor artık. Forumun %99u seviyor gibiydi.

Çok ezilmeye başladı. Ezilenin yanında olmak görevim. Artık seviyorum seni yiğidim

Değil miymiş kahraman? Dünyayı bir şeytandan kurtarmış adam.
Fazla gaza gelme.Kaptanları Tiger gibi o zamana göre güçlü bir adam bizim üçlü de daha o zamanlar eziktir şimdiye göre baya.Kaptanlarının imparator gücünde olduğunu bile sanmıyorum.Hani en fazla şimdiki yonko ile eş değer güçtedir.Garp bu adamı Roger ile ortaklaşa indiriyor.Zaten çok çok sağlam bir adamı şu ana kadar 2 vs 1 atmadan indirdiği görülmedi. :D

Burada Mihawka yeni dünyada gezmeye façası yemediği için şiçi oldu diyenler korsanlar kralı denilen adamın bir korsanı indirmek için denizciler ile ittifak yapmasına laf etmiyor.Krallara bak bee.Yersen tabi.

Baktığın yere göre nasıl da değişiyor bakış açısı.

Roger'ın bunların tayfaya maçası yememiş, gitmiş Denizcilerle anlaşıp indirmiş. Ama Roger Kral!!.
Bu 2 paragrafi almamin sebebi bir nevi ic tutarsizlik var gibi gorundu bana gore. "Tayfa" kistasi yapilan yorumlar gormedim burda "Kisi" kistasi uzerinden ortaya atilan soylem boyle. Ama anladigima gore "Tayfa" kistasi uzerinden kisileri tanimlamaya(veya guc yorumlamasi)calismissin.Tayfa tam anlamiyla guclu olabilir ama guclu olmasinin sebebi sadece Wb sayesinde mi acaba diye sorabiliyor insan?Bu duruma bulunduklari konum geregine bakarsak ve o zamani dusunursek Roger'in Wb'den ust oldugu anlasilabilir. Eger Wb o donem komutansa ve Roger ile guc konusunda yakinsa butun isi Garp mi yapti? Bulunduklari zaman geregi boyle olup sonra bir karekter olup karsilastirilan karekter yasamaya devam edip gucleniyorsa guc kistasi yapip "x , y'den ustundur" demek bana pek anlamli gelmedi acik konusmak gerekirse .

Fazla gaza gelme.Kaptanları Tiger gibi o zamana göre güçlü bir adam bizim üçlü de daha o zamanlar eziktir şimdiye göre baya.Kaptanlarının imparator gücünde olduğunu bile sanmıyorum.Hani en fazla şimdiki yonko ile eş değer güçtedir.Garp bu adamı Roger ile ortaklaşa indiriyor.Zaten çok çok sağlam bir adamı şu ana kadar 2 vs 1 atmadan indirdiği görülmedi. :D
WB'nin kimi indirdiğini gördün Emre? :D

Bakıyorum yine çaresizce ince matematik hesaplarına girmişsin. :D
Boşa kürek çekme artık. Daha ne açıklansın sen anla diye.

Olayı da çok yanlış anlamışsın. Kaptan indirildi denmiyor, tayfa yok edildi deniyor.
Yani Garp ve Roger Rocks ile değil, bütün tayfasıyla dövüşüp yok etmişler.
O zamanlar ezik dediklerine fırtına üçlüsü deniyormuş. Daha diğer efsaneler olan Shiki, John ve diğeri var. İki kişi hepsinin hakkından gelmiş sen hala en küçük ortak bölen arıyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık