Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Bana laf anlatmaktan çok, senin yazdığını okumaman sorun. :/ Filo amiraline neler dedirtiyor diyorsun. Ben de orada meyveye vurgu yapıldığını trol emojili şekilde söylüyorum ki hadi ben hater olduğum için öyle düşündüm diyelim. Üstte smoker da katılıyor aynı düşünceye.
Kardeşim meyveye vurgu yapılması ve ya Beyazsakal'a yapılmasının ne önemi var ?
Sengoku ne diyor ölebiliriz.

Orada kaç amiral varken bunu diyor bide.

Sen filo amirali>imparator diye düşün,ben düşünmüyor şu ana kadar bunu düşündürecek bir sayfa görmedim.

İstediğine inan.Sıkıldım,amiral imparator tartışmalarından.

Yani ?

Onu güç anlamında değil rakip olma anlamında kullanmış. Üstelik kesin de konuşmamış adam onda bile xD

Uydur dur işte böyle.
Wb rakip olamamış mı? Pasif mi bu adam?
Neyse hadi ben uydurmuş olayım bugün de.
Kardeşim meyveye vurgu yapılması ve ya Beyazsakal'a yapılmasının ne önemi var ?
Sengoku ne diyor ölebiliriz.

Orada kaç amiral varken bunu diyor bide.

Sen filo amirali>imparator diye düşün,ben düşünmüyor şu ana kadar bunu düşündürecek bir sayfa görmedim.

İstediğine inan.Sıkıldım,amiral imparator tartışmalarından.
Yazdıklarımın arasında filo amirali> imparator yok. Hatta bunu kast eden bir şey de yok.

Buradan güç çıkarımı yapılabilse bile WB unvanı Xebec öldükten sonra almış ve zamanla Xebec'i geçmiş de olabilir.
Roger yaşadığı süre içerisinde değişirdi o zaman. Roger öldükten sonra daha da güçlendi dersen o bir ihtimal ama 50 sinden sonra ne kadar güçlenebilir belli değil.
Güç olarak olmamış zaten yoksa Roger yaşarken neden WB'ye en güçlü adam desinler ;)
Dediğim gibi sen kabul etmesen de çelişen kısımlar var.
Ayrıca serinin zirve karakterinin dünyanın kralı olmak isteyen, korsanlar kralı olmak isteyen adamlar varken, cocuk esirgeme müdürü olması da komedi. :/

Marineford Arc'ı izlerken, bir korsan nasıl bu kadar karakterli olabilir? Bu kadar karakterli olan bir insanı korsanlığa ne itmiş olabilir diye sormuştum ve cevabı da kendim bulmuştum: Dünya hükümeti. Hasır Şapkaların dünya hükümetini yıkışını izlerken sake içip güleceğinden eminim.
Espirinin içine edeceğim:ehe: ama böyle bir şey dememiş Shirohige. Hige kulak hizasından boyuna kadar olan bütün kıl-tüyü kapsayan bir kelime(ymiş, zamanında bu muhabbeti araştırırken öğrenmiştim). Yani bıyık da hige, sakal da hige. Ancak hem standart olsun için hem de gerçek korsanlar arasında da "Sakal" içeren lakaplar daha fazla olduğu için (kısaca daha havalı olduğu için) çevirmenler tarafından da Beyazsakal diye çevrilmiştir büyük ihtimalle. Ben de bunu tercih ediyorum şahsen. Forumda birkaç kere yazılmıştı, belki görmeyen varsa diye yazayım dedim.

Espirinin içine edeceğim:ehe: ama böyle bir şey dememiş Shirohige. Hige kulak hizasından boyuna kadar olan bütün kıl-tüyü kapsayan bir kelime(ymiş, zamanında bu muhabbeti araştırırken öğrenmiştim). Yani bıyık da hige, sakal da hige. Ancak hem standart olsun için hem de gerçek korsanlar arasında da "Sakal" içeren lakaplar daha fazla olduğu için (kısaca daha havalı olduğu için) çevirmenler tarafından da Beyazsakal diye çevrilmiştir büyük ihtimalle. Ben de bunu tercih ediyorum şahsen. Forumda birkaç kere yazılmıştı, belki görmeyen varsa diye yazayım dedim.
Marineford zamanlarında sitede çok kavgası oldu bunun. Ben en başlarda yine Beyazbıyık diye çeviriyordum, sonra baskı ile Beyazsakal yazdırdılar bana. Konunun ilk mesajlarında görebilirsiniz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık