Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Wb deprem meyvesi yemeseydi, sengoku yine o lafı söyler miydi?
Hayır, söylemezdi. Ben zaten meyvede dünyayı yok edecek potansiyel olduğunu belirtiyorum, ancak bu potansiyeli herkesin kullanamayacağını da ekiyorum. Sen ise Beyazbıyık ile ilgili bir durum olmadığını, olayın meyvede bittiğini söylüyorsun. Sonrasında Tama'nın bu meyve ile dünyayı yok edemeyeceğini kabul ediyorsun. Senin söylediğine göre bu meyveyi kim yerse yesin, aynı etkiyi yaratabilmesi lazımdı. Fakat ona da meyveyi beş dakika kullanan ile 30 yıl kullanan arasında fark olduğunu belirtiyorsun. Benim sana demek istediğim bir meyvenin sabit bir gücü varsa, bu kullanıcıya göre değişmez. Sarsıntı Meyvesi'nin dünyayı yok edecek gücü varsa, vardır. Meyveyi kimin yediğinden bağımsız olarak meyveye sahip olan herkes bunu yapabilir.

Hayır, söylemezdi. Ben zaten meyvede dünyayı yok edecek potansiyel olduğunu belirtiyorum, ancak bu potansiyeli herkesin kullanamayacağını da ekiyorum. Sen ise Beyazbıyık ile ilgili bir durum olmadığını, olayın meyvede bittiğini söylüyorsun. Sonrasında Tama'nın bu meyve ile dünyayı yok edemeyeceğini kabul ediyorsun. Senin söylediğine göre bu meyveyi kim yerse yesin, aynı etkiyi yaratabilmesi lazımdı. Fakat ona da meyveyi beş dakika kullanan ile 30 yıl kullanan arasında fark olduğunu belirtiyorsun. Benim sana demek istediğim bir meyvenin sabit bir gücü varsa, bu kullanıcıya göre değişmez. Sarsıntı Meyvesi'nin dünyayı yok edecek gücü varsa, vardır. Meyveyi kimin yediğinden bağımsız olarak meyveye sahip olan herkes bunu yapabilir.
Alıntıladığım kişi bakın filo amiraline neler dedirtmiş diyor. Ben ona istinaden dedim. Yoksa wb'ın güçlü biri olduğunu, sadece meyveyle zirveye ulaştığını iddia etmiyorum.
En güçlü rakibi falan denmedi niye uyduruyorsun ?

Sana laf anlatılmaz.
Bana laf anlatmaktan çok, senin yazdığını okumaman sorun. :/ Filo amiraline neler dedirtiyor diyorsun. Ben de orada meyveye vurgu yapıldığını trol emojili şekilde söylüyorum ki hadi ben hater olduğum için öyle düşündüm diyelim. Üstte smoker da katılıyor aynı düşünceye.

Marineford Arc'ı izlerken, bir korsan nasıl bu kadar karakterli olabilir? Bu kadar karakterli olan bir insanı korsanlığa ne itmiş olabilir diye sormuştum ve cevabı da kendim bulmuştum: Dünya hükümeti. Hasır Şapkaların dünya hükümetini yıkışını izlerken sake içip güleceğinden eminim.

Bana laf anlatmaktan çok, senin yazdığını okumaman sorun. :/ Filo amiraline neler dedirtiyor diyorsun. Ben de orada meyveye vurgu yapıldığını trol emojili şekilde söylüyorum ki hadi ben hater olduğum için öyle düşündüm diyelim. Üstte smoker da katılıyor aynı düşünceye.
Sen ne diye uydurma yapıyorsun onu anlat ? Nerede Şebek'in WB'den güçlü olduğu söylenmiş ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık