Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Nedense Sengoku aynı meyveyi yiyen Teach için benzer bir şey söylemiyor. Hatta Teach bile "dünyayı yok edecek güce sahibim" demiyor. Ortamlarda "tüm olay meyvede, abi" dersin, kim bilecek?
2 dakika kullanan adamla, 30 yılı aşkın kullanan adam bir olmaz zaten.
Teach benim çağım başlıyor diyor. Bu dünyayı yok edicem den daha etkili.

2 dakika kullanan adamla, 30 yılı aşkın kullanan adam bir olmaz zaten.
Teach benim çağım başlıyor diyor. Bu dünyayı yok edicem den daha etkili.
2 dakika kullanan adamla, 30 yılı aşkın kullanan adam arasında fark varsa, olay meyvede değildir. Kendi kendini yalanlıyorsun şu an.

Teach dünyadaki en güçlü adam olduğunu da söylüyor. Kaido'nun bundan haberi yok sanırım. Bir de kimsenin kendisini durduramayacağını söyleyip, ertesi gün Sakazuki'den kaçması da var.

2 dakika kullanan adamla, 30 yılı aşkın kullanan adam arasında fark varsa, olay meyvede değildir. Kendi kendini yalanlıyorsun şu an.

Teach dünyadaki en güçlü adam olduğunu da söylüyor. Kaido'nun bundan haberi yok sanırım.

Meyvenin kişiden kişiye fark etmesi, meyvenin aşırı güçlü olduğu gerçegini değiştirmiyor. Şu an en güçlü meyve diye anket açsan çoğu kişi deprem der zaten.

Ki oradaki olay sengoku'nun dünyayı yok edecek gücü var demesi. Burada iyi seviye hakiye sahip olduğu için değil, über seviye meyveye sahip olduğu için diyor bunu.

Kaido'nun ünvanı en güçlü adamı engelleyecek olsaydı, onunla aynı dönem en güçlü denilen wb'ı da etkilerdi. Yani teach'in en güçlü adamım demesi kaido'yu etkilemiyor.

Meyvenin kişiden kişiye fark etmesi, meyvenin aşırı güçlü olduğu gerçegini değiştirmiyor. Şu an en güçlü meyve diye anket açsan çoğu kişi deprem der zaten.

Ki oradaki olay sengoku'nun dünyayı yok edecek gücü var demesi. Burada iyi seviye hakiye sahip olduğu için değil, über seviye meyveye sahip olduğu için diyor bunu.

Kaido'nun ünvanı en güçlü adamı engelleyecek olsaydı, onunla aynı dönem en güçlü denilen wb'ı da etkilerdi. Yani teach'in en güçlü adamım demesi kaido'yu etkilemiyor.
Meyvenin Paramecia türleri içerisinde en güçlü meyve olduğu onaylı bilgi zaten. Bazı meyvelerin güçleri sabittir. Yukarıdaki sayfada Teach'in attığı deprem yumruğu var. Ben orada Beyazbıyık'ın attığı yumruktan bir farkın göremedim. Yine aynı yıkım gücü, yine aynı etki. Buna rağmen böyle bir söylemde bulunan kimse yok. Attığım sayfadan sonraki sahnede Sengoku'nun bir konuşması var, orada da sadece Marineford'un yıkımından bahsediliyor, dünya hakkında konuşan yok. Meyvede dünyayı yok edecek potansiyel var, ama sana göre bu meyveyi Tama da yese o da dünyayı yok edebilecek.

Beyazbıyık ölmeden önce Kaido'nun en güçlü olduğuna dair bir kanıtın var mı? Belki Beyazbıyık öldükten sonra bu unvanı almıştır. Ben kişilerin sözlerini baz almam, başkalarının söylediklerini baz alırım. Krieg de dünyanın en güçlü adamı olduğunu söylüyordu sonuçta.

O değil de WB savaşa kendi başına katılsaydı daha mantıklıydı. Tayfası ona ayak bağı olmaktan başka bir şey yapmadı. Direk adayı denizciler ile birlikte batırsa çoğunu katlederdi. Kara parçası kalmayan amiraller bile denizi boylayabilirdi. Tabi aokiji ve akainu meyveleri ile hayatta kalırdı büyük ihtimalle. Garp da meyvesiz olduğu için hayatta kalırdı. Böyle bir konu açılsa iyi olur aslında, WB eğer adayı tamamen yok etseydi kimler hayatta kalabilirdi gibisinden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık