Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    453
Lakapı kendi almıyor zaten.Kendisi geçmişi ve tüm denizleri gezip ne öğrendiyse öğrendi.Bilgi en büyük güçtür daha fazla birşey kazanmasına gerek yok.
Öğrendiğinde tek yaptığı kahkaha atmaktı. Bu bilgi de hiçbir işine yaramadı. Bilginin güç olduğu doğru ama her şey mi? Hayır. Kendi özoğlu bile ondan nefret ediyordu. Gayet de haklıydı bunda üstelik.

Öğrendiğinde tek yaptığı kahkaha atmaktı. Bu bilgi de hiçbir işine yaramadı. Bilginin güç olduğu doğru ama her şey mi? Hayır. Kendi özoğlu bile ondan nefret ediyordu. Gayet de haklıydı bunda üstelik.
Kardeşim ne öğrendiğini bilmiyoruz bile sen burda ne kazandı diye soruyorsun.Hem seninle tartışmaya girmek gereksiz zira sen sadece kafanın dikine giden birisin sana iyi forumlar beni alıntılamazsan sevinirim.Seninle daha öncede konuştum bunları diye hatırlıyorum.

WB'nin KK olmak ve kazanmakla bir ilgisi yok. O yüzden bu karşılaştırma doğru değil. Eğer ilgisi olup, KK olamasaydı tamam haklısın derdim ama, WB KK olmak için mücadele etmiyor/etmedi.
Etsede birşey değişmezdi.Bana göre Roger daha güçlüydü sana göre wb veya eşittir.Bunun net sonucunu öğrenemeyeceğiz zaten.

Wb> Roger diyen birinin bunu söylemeye hakkı yok bence.
E ne olmuş benim manga üzerinden argümanım var. Sen tutupta En Güçlü ünvanına sahip bir adamın önüne 2 kişi atıyorsun. Roger, Garp ve Newgate prime dönemlerinde denk karakterlerdir bana göre ama illa galibiyeti bir tarafa yıkacaksak ben Beyazsakala veririm. Ünvanı Roger döneminden beri varmış.

Newgate => Roger = Garp > Sengoku

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık