Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Her karakterin zayıf bir yönü olduğunu en net gösteren karakterlerden. Hayvan ötesi güçlü ancak duyguları ve mantığı yüzünden geri planda kaldı.
Aile sevgisi ve ağzımızın tadı kaçmasın tavırları onu hep Roger gibi deli fişek biri karşısında ikinci plana itti.
Kendini üstün görmesi ve egosu sonunu getirdi( Şanks uyarmıştı Teachten elini çek onu indireyim seni yerinden edecek diye inanmadı ben Beyazsakalım dedi ve gördü :d)

Her karakterin zayıf bir yönü olduğunu en net gösteren karakterlerden. Hayvan ötesi güçlü ancak duyguları ve mantığı yüzünden geri planda kaldı.
Aile sevgisi ve ağzımızın tadı kaçmasın tavırları onu hep Roger gibi deli fişek biri karşısında ikinci plana itti.
Kendini üstün görmesi ve egosu sonunu getirdi( Şanks uyarmıştı Teachten elini çek onu indireyim seni yerinden edecek diye inanmadı ben Beyazsakalım dedi ve gördü :d)
Geri planda kalmadı, yaptığı daha çok bilinçli bir tercihti. Güç arayışında olduğunu, ben KK olacağım gibi iddialarda bulunduğunu hiç görmedik.
MF'ye de ölümü pahasına Ace'i kurtarmak için gitmişti. Kafasında muhtemelen, ben öldükten sonra bir D. olan Ace hazır bir tayfayla korsanlar kralı olur düşüncesi vardı. Ama sadece, Ace'in gidip magmaya kafa atacağını hesaba katamadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık