Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Shikinin başına gelen h.hakinin eseri değil mi diyorsun yani xd.Roger açmış şans modunu sıkmış herhalde.Adam Garp ve Sengoku'nun 2v1 aldığı adamı rencide etmiş yav.Adam nasıl tokadı yediyse siz Roger'ı yakalayamazsınız diye tribe girip, Roger'ın sözde dengi Garp ve sözde WB dengi Sengoku'ya dalıyor.MF'nin yarısı gidiyor savaşta sonra :D Shanks'ın bile h.hakisi WB'den iyi olabilir bu arada :D
Adam elini sürmeden koskoca filoyu gömüyor diyorsun yani ? Daha ne kadar absürtleşeceksin merak ediyorum :fool:

Şebek tayfası ile ilgili şöyle bir şey düşünüyorum.

WB, tayfa için başına buyruklar sorun olur diyor.
Bigmom, Tayfa kurarken aile meselesi yapıyor aile bağı kurmadıklarını tayfaya almıyor, ittifak bile kurmuyor.
Kaido ile ilgili de bir durum vardı ama hayırlamıyorum pek ilgimi çekmediğinden :oleyo2:

Yani şebeğin tayfanın dağılması, kendi aralarında geçen bazı şeylerden olabilir, tayfadan birilerinin başına buyruk olması yada ihanet etmesi vesaire, işte bu yüzden o tayfadan çıkıp kaptan olanlar değişik hassasiyetlere sahipler.

Son düzenleme:
Adam elini sürmeden koskoca filoyu gömüyor diyorsun yani ? Daha ne kadar absürtleşeceksin merak ediyorum :fool:
Adamın h.hakisi o kadar über ki yapmasına gerek kalmamıştır diyorum.WB'nin hakileri+meyvesi varken bile anca eşit Roger'a.Sorsan hakileri denk ama :( Roger'ın hakilerinin WB'den iyi olması,Luffy'nin hakilerinin Marco'dan iyi olması kadar net bir durum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık