Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    454
Marco geleceği belki görebiliyor diyen birinden bunları duymak da ironik xd.Anca rüyanda reis anca rüyada.Tek panele bakıp yorumlamak da güzel Carrot da Zoro'ya ayar veriyordu tek panele bakınca.
Görebiliyorsa şaşırmazdım dedim.Kendini haklı çıkarmak için lafları eğip bükme kıral.

Carrot kim Zoro kim.Sahneler ve durumlar aynı değil.Komik karşılaştırmalar yapma gözünü seveyim.

Bu ihtimal de mantıklı olur ama işte Wb neden taraf değiştirsin. Orada ki herkes kosran ve bir tanesi de denizci. Ama 4vs2 den her türlü daha mantıklı tabi ki :D
Tayfanın dağıldığı gün hatırlarsan kutsal malların yanında kölelere de saldırı olmuştu. Belki Wb uyardığı halde Xebec, Kaido falan kölelere, çocuklara saldırmaya devam etmiştir - ki büyük ihtimal bu olmuştur- sonra Wb bu benim kırmızı çizgim deyip onları karşısına alıp çocukları kendince korumaya çalışmıştır.
4 vs 2 olsa yine iyi. Xebec, Newgate, Linlin, Kaido, Shiki, John ne varsa hepsinin ağzını burnunu kırıp Yeni dünyadan kovalamış 2 kişi. Garp o zamanlar God levelmiş, zamanla 500 kat güçsüzleşmiş ve günümüzdeki haline bürünmüş.

Babalık hakkında şunları da yazmak istiyorum. Kim ne derse desin Karakter olarak zaten bir efsane. Güç olarakta hiçbir zaman ne Roger’ın ne de Garp’ın arkasında olduğuna inanmıyorum.

Ve Babalığın son anlarında yaptığı şu şeyler bile onu sevmeye yeter...

Artık ölümün eşiğine gelmişken Eski rakibin sözlerini hatırlıyor.

Ve sonra adeta Roger’a inanarak şu muazzam sözleri söylüyor...

Ve en efsane anda bu an bence. Yıllar önce İdam esnasında son nefesini verirken bütün korsanları denize döküp ortalığı ayağa kaldıran Roger’ın yaptığını, bu sefer diğer bir efsane yine son nefesini verirken yapıyor...

Roger ve Wb gerçek rakipler. Aynı Roger ve Garp gibi. Ve birbirlerine belli ki inanılmaz saygı duyuyorlar. Öyle ki Roger son bir kez daha Wb ile sake içip ona hazinenin yerini söylemeyi teklif ediyor. Tabi reyiz reddediyor. Ve muhtemelen D. Nedir anlatıyor. İkisini de seviyorum açıkcası. Mangaka bu adamları birbirine çok büyük saygı duyan iki rakip yapmış. Ne Wb üzerinden Roger’ı, Ne de Roger üzerinden Wb’yi gömmeye gerek yok bence. İkisi de birbirine denk muhteşem rakipler. Biri Arkadaşlarıyla eğlenip özgür olup bir hazineyi bulmak istedi ve başardı. Diğeri ise hazine değil bu engin denizlerde beraber ölene kadar gezip ayrılmak istemediği bir aile istedi ve başardı. Bu kadar basit. İkisi de bir OP efsanesi olmuşlardır... :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık