Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Ben şunu diyiyorum; Roger-Wb-Garp-Sengoku belki Rayleigh bu adamlar birbirine hep yakındı. Neyse artık çıkmaza girmeyelim. İşte maalesef bunlar hep Oda’nın ot yemesi. Hem Wb vs Roger tayfa dövüşü, hem de Bu Xebec olayını açık açık göstermeyip akıl bulandırıyor. Aslında normali 2vs1 olması diğerinde ise belki Gaban’ın ve Özellikle de Ray’in arkada durması ya da Ray’in, Oden ile dövüşmesi falan. Ben oyumu böyle olduğuna veriyorum :D
Ray'in Roger'a yakın olmadığını düşünürsen her şey çözümleniyor :D

Wb'nin musalla taşında "Silah arkadaşlarının bedduasını almış adamsın" yazılıymış..... İki sbs önce söylemişti..........

Rogerın h.haki sahnesi yok la.Nasıl daha iyi kullandığı herkesin malumu oluyor :hhh::hhh:
Shikinin başına gelen h.hakinin eseri değil mi diyorsun yani xd.Roger açmış şans modunu sıkmış herhalde.Adam Garp ve Sengoku'nun 2v1 aldığı adamı rencide etmiş yav.Adam nasıl tokadı yediyse siz Roger'ı yakalayamazsınız diye tribe girip, Roger'ın sözde dengi Garp ve sözde WB dengi Sengoku'ya dalıyor.MF'nin yarısı gidiyor savaşta sonra :D Shanks'ın bile h.hakisi WB'den iyi olabilir bu arada :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık