Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Sırf biz eleştiriyoruz diye Luffy'e karşı savunuyordunuz la yoksa Sanji sevginiz için değil. Zamanında Dof'u da savundunuz. Zamanında hatta şimdi yerdiğiniz Katakuri, Cracker bile savunuyordunuz.:D Dof'u, Luffy'e karşı olunca savunurken Zoro ya da Ace'e karşı iken itin bir yerine sokuyorsun yav.:D Bana kendini anlatma.:D

Ölü karakter neden gelmedi demiyoruz. Ace ölmeden önce bu işi niye bu kadar sonraya bıraktı diyoruz. Bir sürü zamanı olmuştu. Sen şimdi ona da bilmezlikten gelirsin.:D
Kata'yı mı savunuyoruz hahahaha tamam Hasan tamam ya uzatmayalım :oleyo2:

Ace'nin 2 yıl korsanlık hayatı var haklısın çok zamanı vardı niye gelmedi acaba :hhh: Yalnız bu bilgilerine başka bakış açıları da ekle değiştirmek zorunda kaldığında bahaneler hazır olsun ;)

Roger da Wb ile konuşmaya gidiyor ya tayfa dağılınca. Orada Wb'e D'yi anlattığı zaman illa ki Oden lafı geçmiştir. "Karışmayın." dedi, demiştir Roger.
Wb'da ben de ziyaret etmek istiyordum neyse artık mı demiş? La bu adam roger'ın dediğini tınlar mı hiç? Sanane lan karışıp karışmamakta diyip depremi çakıverir. Nasıl olacak bilmiyorum ama umarım oda toparlar bu durumu.

Wb'da ben de ziyaret etmek istiyordum neyse artık mı demiş? La bu adam roger'ın dediğini tınlar mı hiç? Sanane lan karışıp karışmamakta diyip depremi çakıverir. Nasıl olacak bilmiyorum ama umarım oda toparlar bu durumu.
Adamlar kanka be. Madem Oden istemiş, uyarız demiştir. Zaten nedenini de anlatmış olacak Roger. Yok irade yok 800 yıl falan filan dicek.

Edit: bi de Roger birini bekliyor ve Wb bunu biliyor. Hatta bunun Luffy olduğunu bile anlıyor. Roger, aynı kişiyi Oden'in de beklediğini söylese? İnanmaz mı wb?

Odenin sonradan ekleme olduğu bu kadar barizken.
WB, yShanks'la konuşurken Oden'den bahsetmiyormuş. yShanks da bahsetmiyor. İkisinin de haberi yoktu işte. Sonra güncelleme geldi charlara. WB ölmüş olduğu için o güncellemeyi alamadı. Op2.04 versiyonundan itibaren Oden karakteri eklendi oyun dünyasına. Eski sürümde npcler Oden'i bilmezken şimdi uygun diyalogları takip edince Oden'den bahsedip Wano questi veriyorlar. Questi tamamlayınca Wano unlock olup dünyaya açılıyor. Hızlı seyahat yapıp girip çıkabiliyorsun.

Alfa dediğin şey çok boyun eğmekten kaynaklanan bir boyun fıtığı ismi mi nedir ?
@RedTeroR Peki sizce dostları için ülkeleri ateşe veren Roger; neden Oden'in ülkesinin durumunu görmesine rağmen iki dakika durup bakmayı teklif etmedi? Oden'in canının sıkkın olduğunu ve ülkesinde durmadığı için çöp demesini biliyordu ona.

Gider ayak çocuk yap, ama zamanın olmadığı için Oden'e yardım etme. Üstelik tayfana almak için o kadar yalvardın, tayfadanda olmasa Korsan Kral olmayacaktın ya. :D asddasdasdsa

WB'nin adam olmadığı zaten Thatch'in ölümünün üstüne gitmemesi ile ortaya çıkmıştı. Niye hiç aklımıza gelmedi bilmiyorum ama iyi unutturmuşlar demek ki.

WB'nin adam olmadığı zaten Thatch'in ölümünün üstüne gitmemesi ile ortaya çıkmıştı. Niye hiç aklımıza gelmedi bilmiyorum ama iyi unutturmuşlar demek ki.
Çocuk yapıp sokağa salan, dövdüğü adamların işini tam bitirmeyip milletin üstüne salan, karısının ölümüne neden olan Roger kadar olmasa da WB'de adamdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık