Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
20 yıl boyunca bir kere bile Oden'i sormamasını es geçiyorum düşmanı olan Kaido'dan hiç haberi olmaması bile büyük sıkıntıdır. WB'nin bir şeyden haberi olması için orada olması gerekmiyor. Kendi adasına nasıl kara paralarını aktarıyor kendi adasını orada olmadan bile haberi oluyor koruyorsa, Balık adam adasını nasıl aynı şekilde namıyla koruyorsa, oradan haberi oluyorsa aynı şekilde Wano'dan da haberi olması lazım. Ki Oden'i sınırları açmak gibi bir amacı olduğunu da biliyordu diye hatırlıyorum. O kadar zaman boyunca Wano'dan hiç haber çıkmamasına tepkisiz kalması saçma. Diğer bir saçmalık Ace'in hiç böyle bir durumdan bahsetmemiş olması.

Sen susup bekliyorsun umarım kalpleri rahatlatacak tarzda bir senaryo çıkar umuduyla...:D Susman o yüzden. Çünkü şu an oklar tamamen iki adamı da rezil edecek bir senaryoya yönelmiş durumda. O yüzden bir şey söylemiyorsun. Bilmiyoruzculuğa oynuyorsun işte.:D

Oden'in zamanında yardım alması önemli değil. Roger en azından teklifini yapmış geri çevrilmiş. WB de ilk seneler bir şey yapmasın. Ama bir 15 sene sonra ya da bir kaç yıl sonra insan bir merak eder da. Kardaşım diyorsun yav bu adama.

Shanks'i görünce, Roger'ı, Garp'ı, Sengoku'yu ,Mihawk'ı bile anan adamın aklına 20 sene boyunca bir kere bile Oden gelip merak etmedi ondan haber almak istemedi hikayesi sizi tatmin ediyorsa susmaya devam edin.
Ha işte şöyle gel bana, deki kaşı olsa gözü var diye gözü olsa kaşı var diye laf atacam adama ben de tamam diyeyim niye kasıyorsun kendini xD

Benim için bir sıkıntı olsa zaten Luffy'e yaptığım gibi Sanji'ye yaptığım gibi silerim karakteri rahat ol :a:

Ha işte şöyle gel bana, deki kaşı olsa gözü var diye gözü olsa kaşı var diye laf atacam adama ben de tamam diyeyim niye kasıyorsun kendini xD

Benim için bir sıkıntı olsa zaten Luffy'e yaptığım gibi Sanji'ye yaptığım gibi silerim karakteri rahat ol :a:
Yav hehe he yav. Sanji ve Luffy'i silmek için küçük bir bahane bile yeterdi sana kimi kandırıyorsun?

Senin WB ve Ace'i silmen için bir ton veri var elinde. Alayını görmezden bilmezden geliyorsun yav. Bari yalan konuşma.:D

Bir cevabın var mı? Yok olduğunu görüyorum. Bence de beklemeye devam et olumlu bir senaryo umuduyla.:D Altından inşallah güzel bir şeyler çıkar umuduyla. Biz de öyle umuyoruz.

Abi boşuna haterlık yapıyorsunuz. Wano başındaki silüet Oden flash back'i her şeyi açıklıyor zaten. Karışmayın demiş Oden sama.

Yav hehe he yav. Sanji ve Luffy'i silmek için küçük bir bahane bile yeterdi sana kimi kandırıyorsun?

Senin WB ve Ace'i silmen için bir ton veri var elinde. Alayını görmezden bilmezden geliyorsun yav. Bari yalan konuşma.:D
Ben sana zamanında Sanji'yi de savunmuştum hatta laf atıp duran sendin savunan bendim tabi onları da unutmuşsun xD

Ace ve WB için yazdığınız şeyler beni güldürmekten başka bir şey yapmıyor, ölü karakter neden geri gelmedi Wano'ya bile diyorsunuz sonra bunlara bakıp Ace mi gömeyim :oleyo2:

WB ve Ace ile ilgili hiç bir şey yok ortada bir takım zorlama uydurmalar hariç eğer olursa zaten ona tepki veririm.

Ben sana zamanında Sanji'yi de savunmuştum hatta laf atıp duran sendin savunan bendim tabi onları da unutmuşsun xD

Ace ve WB için yazdığınız şeyler beni güldürmekten başka bir şey yapmıyor, ölü karakter neden geri gelmedi Wano'ya bile diyorsunuz sonra bunlara bakıp Ace mi gömeyim :oleyo2:

WB ve Ace ile ilgili hiç bir şey yok ortada bir takım zorlama uydurmalar hariç eğer olursa zaten ona tepki veririm.
Sırf biz eleştiriyoruz diye Luffy'e karşı savunuyordunuz la yoksa Sanji sevginiz için değil. Zamanında Dof'u da savundunuz. Zamanında hatta şimdi yerdiğiniz Katakuri, Cracker bile savunuyordunuz.:D Dof'u, Luffy'e karşı olunca savunurken Zoro ya da Ace'e karşı iken itin bir yerine sokuyorsun yav.:D Bana kendini anlatma.:D

Ölü karakter neden gelmedi demiyoruz. Ace ölmeden önce bu işi niye bu kadar sonraya bıraktı diyoruz. Bir sürü zamanı olmuştu. Sen şimdi ona da bilmezlikten gelirsin.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık