Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Ama Roger in tayfa öyle demiyor :hhh:
Herkesin lafına bakacaksak, millet Luffy'nin Kaido'yu dövdüğünü de söylüyor. Ya da bir çok şey bulursun.:D Roger, Oden'e boyun eğip tayfasına gelmesini istiyor.:D

Şimdi konuyu değiştirmeye çalışmayın. WB'nin 20 yıldır gardaşını bir kere sormamasına, bir açıklama beklenmesi gerek. Ama WB fanları üstüne toprak atmaya çalışıyor.:D

İnşallah Xebec dayak yerken seyretmemiştir. Karakter iyi hoşta, Oda ile arası iyi değil. Oda bu karakter için niyeti bozmuş.

İç sorun olduğu için kendi halletmek istiyor. Ama 20 yıl geçmiş Roger ölmüş gitmiş insan Oden ne yapıyor diye sorar ama bence. İşte bu soruyu kendine sormasını göstersin bari mangaka. Saboya da deniyordu hafıza kaybı çıktı ortaya. İşte böyle bir açıklama bekliyorum. Wano'ya gidip Kaido'yu dövsün demiyorum.
Yahu Oden ülkesinin iyi olduğunu sanıyor. Roger Oden'i es geçip ya sen Wano'yu bilmiyorsundur deyip Wano'ya mı dalması lazım.:D Sonrasında zaten Roger ölüme gidiyor. Ama WB'nin koskoca 20 yılı vardı. İnsan selam vermek için olsa bile uğrar en azından.
Ne Ray ziyarete gitmiş, ne Shanks ne de başkası. Sadece WB'yi bu şekilde eleştirmel anlamsız. Ya hepsini eleştirin ya da hiç birini eleştirmeyin. Şahsi fikrim bu yönde. :sapkali:

Zaman atlaması koyarsan böyle ediyorsun tabi hikayenin içine. Geçmişe dönüş olmayan bir zamansal yetenek bile bu kadar mal edebiliyor hikayeyi. Herif 20 yıl dile kolay 20 yıl hiç uğramamış memleketine yahu. Akıl alır gibi değil. Beyazsakal Korsanları Payback Savaşı sonrası dağılmış, herif halen daha Wano'ya gelmemiş. Neden? Vay be nasıl da savaş başlamadan geldi, iyi oldu dedirtmek için mi? 20 yıl ne kardeşini sormuşsun, ne lordunu sormuşsun.
Kaido diye bir İmparator Wano'ya çökmüş, ana karargahı yapmış. Nedense Beyazsakallar filan bunu hiç bilmiyor. Law demiyor muydu, bu adamlar Beyazsakala kafa tutarak hakimiyet alanlarını genişlettiler, hafife alma diye. Denizci Karargahı bile Wano Kaidou ilişkisini bilmiyor gibi lanse edildi Levely'de.
Valla hiç boşa bahane bulmaya çalışmayın, burada bal gibi ihmal var.
Bunu yapan da bu adam değil miydi?

Roger'ın BM'nin adasından kitabekeri okuyup kaçması kalınlaştırdığım yeri boşa düşürmüş durumda bence.

Shanks ya da Rey'e desen kimse bir şey demez zaten. Ama Roger'ı o konuda bir şey demek çok saçma.
Bak diyorum ki. Wano'daki olaylar olduğunda bu adam Roger'la beraberdi ama haberleri yok olaylardan. WB'nin haberdar olmasını neden bekliyorsunuz? Roger'ı geçtim Oden bile haberdar değil. Bilmem anlatabildim mi demek istediğimi. Roger savunuculuğu yapmayın çünkü Roger'a sallamıyorum. Söylediğim şey çok açık ve basit. Nasıl haberdar olmaz diye eleştirmeniz yersiz çünkü kimse haberdar değil. Roger'da Oden'de WB'de. Ve diyorumki haberdar değil diye eleştiriyorsanız Roger'ı da eleştirin. 1 yıl ya da 20 yıl geçmesi Wano'dan haber çıkmadığı gerçeğini değiştiren bir durum değil.

Yeterince açık yazdığımı düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık