Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Kimse kusura bakmasın, kimi üyeler, bizim tayfa da yakınlarını ne zamandır görmüyor ilgilenmiyor deyip savunmaya kalkıyor Beyaz'ı. İkisi aynı şey değil. Bizim tayfa bir maceranın ortasında ve hedefleri var, Beyaz ise Red Line'da bir kazık gibi dikilmiş ve amacı yok. Oradan oraya sürükleniyor fakat Oden'ı yani "kardeşini" hiç merak etmiyor. İnsan bir gider hal hatır sormaya.. yazık.
Luffy abisini öldürenler hakkında konuşulurken yemek yiyordu. Fazla söze gerek yok. En azından Oyaji'nin bilmediği bir şey var ortada. Serinin ana karakteri olacak velet abisine bu kadar duyarsız kalıyor. Üstelik bilerek ve isteyerek.

Ha bir de ülkesine kadar getirdi, yetmedi, Oden'in kıçına don bağlaması gerekiyordu Roger'ın.:D
WB'den bekliyonuz aynısını. :oleyo:

Zaten dağılmayacaklar mıydı? Tayfa dağılırken onu da oraya bırakmışlar işte. Ama WB'nin durumu aynı değil.
WB'nin durumu neden farklı?
Arkadaş art niyetli olduğu için konuyu sulandırıyor.

Şu çocuksu sidik yarışını yapmasanız ne güzel olur aslında.
@kuroashi.no.sanji1993 lafım sana değil
Yanlış niyet okuyorsun. En başta yazdığımı tekrar yazayım. Roger kapısına kadar gitti haberi yok. WB'nin haberdar olup müdahale etmesini neden bekliyorsunuz?

Olaya dair bir açıklama yok. Sadece konuyu dağıtarak olayı sulandırma çalışmaları.
Neyi sulandırdım?

WB her gün Wano'ya gitti zaten. :D

Oden'i Wano'ya bırakmıyor mu bu adamlar maceralarının sonunda.
Wb'ın 20 yılı vardı, roger ise oden'i bıraktıktan kısa bir süre sonra öldü. Hadi wb hayırsız kardeşini önemsemiyor diyelim, izo da mı bir kere sormaz? Benim ülkem vardı, lordum vardı vs diye... bunların alayı hain şerefsiz.

WB'den bekliyonuz aynısını. :oleyo:

WB'nin durumu neden farklı?

Yanlış niyet okuyorsun. En başta yazdığımı tekrar yazayım. Roger kapısına kadar gitti haberi yok. WB'nin haberdar olup müdahale etmesini neden bekliyorsunuz?

Neyi sulandırdım?
Aslında hedefimde sen yoktun.

Luffy abisini öldürenler hakkında konuşulurken yemek yiyordu. Fazla söze gerek yok. En azından Oyaji'nin bilmediği bir şey var ortada. Serinin ana karakteri olacak velet abisine bu kadar duyarsız kalıyor. Üstelik bilerek ve isteyerek.
Bu yorumu gören Lütfü fanları

Bu yorumu gören Ace fanları

Reisi işte böyle zamanlarda verdiği tepki için seviyoruz :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık