Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
:hhh:
Haterlarına acıyorum Baba. Whitebeard'ı gömecez diye çırpınan haterların bile seni ister istemez yüceltiyorlar.

Oden, Whitebeard ve Roger hakkında konuşurken tam olarak öyle demese de haterlar dediklerini çarpıtarak bir şey diyor ama Oden kim?
Memleketini yanıyorken bırakıp dünyayı gezen adam.
Roger kim?
Şimdiye kadar çok konuştuk. Ne biçim adam olduğu ortada.

Şimdi Oden gibi bir şahıs Baba'yı mı daha iyi görecek, Roger'ı mı?

Tayfasından kendi isteğiyle ayrılan ve bir daha geri dönmeyen kişiyi hal hatır sormak zorundaymış kral.
Çamur atmaya niyeti olan bir şeyler bulup atar zaten, yüceltmek isteyen de yüceltir.
Ama şu reddedilemez bir gerçek ki seride şuana kadar gösterilen en güçlü 2 karakterden birisi. Ve emin bir şekilde 2.sırada da diyemiyorsun.

Zamanında Roger'ın ömrü yetse ve büyük savaşı başlatabilecek şartlar oluşsaydı, o savaşta da Roger korsanları ile yan yana savaşsaydı nasıl bir güç ortaya çıkardı acaba?
Yani Roger& Beyazsakal korsanları ve müttefikleri vs Dünya hükümeti.

Thatch acaba ölürken içinden keşke Roger'ın tayfasında olsaydım en azından kanım ne akardı ne de aksa da yerde kalmazdı diye geçirmiş midir?

WB demir kural diye bahsediyor ama kalkıpta peşinden gittiğini görmedik.:(

WB'nin gömülme sebeplerine bakın ne kadar yüce bir karakter olduğunu anlarsınız :a:

@William cutting alfa rocür Oden bi bakabilir miyim buraya, yardım edebilir miyim xD , niye izin istiyorsa artık xD gidip yapsın yapacağını mesela WB Neptün'den falan izin mi istedi Balık Adam adasını refaha kavuştururken :a:

Rocur ülkeler yıktı arkadaşlarına laf dendi diye, hangi ülke o ? Bilinmiyor.

WB ülkeler kurtardı arkadaşı üzülüyor diye hangi ülke o ? Bir sürü hepsi göründü ama biz görünmemiş gibi yapalım.

:hhh:
Haterlarına acıyorum Baba. Whitebeard'ı gömecez diye çırpınan haterların bile seni ister istemez yüceltiyorlar.

Oden, Whitebeard ve Roger hakkında konuşurken tam olarak öyle demese de haterlar dediklerini çarpıtarak bir şey diyor ama Oden kim?
Memleketini yanıyorken bırakıp dünyayı gezen adam.
Roger kim?
Şimdiye kadar çok konuştuk. Ne biçim adam olduğu ortada.

Şimdi Oden gibi bir şahıs Baba'yı mı daha iyi görecek, Roger'ı mı?
E mangada Oden'in kendisi söylüyor zaten.:bilmem: Kendimiz kafadan uydurmuyoruz ki bunları. ''WB mükemmeldi ama Roger kıyaslanamaz'' şeklinde bir cümlesi var adamın.Ve buradaki ''kıyaslanamaz'' kelimesi ''her alanda'' yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık