Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası Kimdir?

Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    226
Şimdi Wano'da Luffy kılıcı eline aldığında saçma sapan sallıyordu,Zoro'da kes şunu sen kılıç kullanmayı bile bilmiyorsun diyordu.
Shanks'ın böyle olmadığı bariz ve sürekli kılıcıyla görüyoruz bu adamı,bu adam kılıç kullanımda ustadır yani kılıçustasıdır,bunun aksini düşünemem maalesef.

Yanıtının cevabına gelirsek,düello ile vs aynı şey farklı değil.Shanks ile Mihawk'ın neden dövüştüklerini bilmiyoruz,benim düşüncem kılıç ustalıklarını geliştirmek ve kimin daha iyi kılıç ustası olduğunu belirlemek için dövüştüler senin daha iyi bir fikrin varsa dövüşme sebepleri için dinlerim.

Mihawk>Shanks olayına dönecek diye Shanks kılıç ustası değildir diyorsun bence başka mantıklı sebebin yok.

İlla Mihawk>Shanks olacak diye bir şey yok,belki Shanks'ın umrunda değildir ünvan ya da farklı bir şeyler olmuştur bilemeyiz.
E o zaman Wb'ı da bu denkleme dahil edelim. Sonuçta adam hem kılıç kullanıyor hem de kılıcı dereceli.
Düello sebepleri birbirlerini geliştirmek olabilir ama bu yakın olduklarını gösterir mi? Ki öyle olsa bile bahsettiğimiz shanks prime değil, 27 yaşından küçük.

E o zaman Wb'ı da bu denkleme dahil edelim. Sonuçta adam hem kılıç kullanıyor hem de kılıcı dereceli.
Düello sebepleri birbirlerini geliştirmek olabilir ama bu yakın olduklarını gösterir mi? Ki öyle olsa bile bahsettiğimiz shanks prime değil, 27 yaşından küçük.
Bizim tartıştığımız şey Shanks mı daha güçlü Mihawk mı değil bunu tartışmakta çok istemiyorum.

Ben sadece Shanks kılıç ustasıdır diyorum,katılıp katılmamak sana kalmış.

Beyazsakal'da elinde ki bisentoya hakim,boş boş sallamıyor adam koskoca Wb az da olsa kılıç ustalığı var ama bir Mihawk ile kıyaslanacak boyutta olmadığı bariz,denkleme dahil edilmez bence.

Bizim tartıştığımız şey Shanks mı daha güçlü Mihawk mı değil bunu tartışmakta çok istemiyorum.

Ben sadece Shanks kılıç ustasıdır diyorum,katılıp katılmamak sana kalmış.

Beyazsakal'da elinde ki bisentoya hakim,boş boş sallamıyor adam koskoca Wb az da olsa kılıç ustalığı var ama bir Mihawk ile kıyaslanacak boyutta olmadığı bariz,denkleme dahil edilmez bence.
WB ekleneceğine Silvers R. eklenmesi daha çok mantıklı bence.

Üye silindi 6669

Mihawk'dır. Ünvanı kimden aldığı açıklansa her şey açığa kavuşacak. Rayleigh'den almışsa daha anlamlı olur.
Roger kk Ray hem sağ kol hem de en güçlü kılıç ustası
Luffy kk Zoro hem sağ kol hem de en güçlü kılıç ustası.
Böylece Zoro'nun da Ray'i geçtiğini onaylamış oluruz.
Ryuma'dansa beklentim yok.

Oden’in Mihawk la aynı seviyede olması zor.Mihawk wanolu olmamasına rağmen dünyanın en iyi kılıç ustası.Oden bazen çok abartılıyor.

Op evreninde anlatılanlara bakarsak en güçlüsü Ryuma'dır... Wano'nun ''Samuray ülkesi'' diye anılmasına neden olup, yüzyıllar geçmesine rağmen etkisi korumuş. Düşünün hala Dünya hükümeti girmeye korkuyor. Kılıcını karartmış ve ''Sword God'' diye anılmaya başlamış.

Oden ise hem Wb hem de Roger gibi iki efsaneyi etkilemeyi başarmış. Üç haki türünü sahip, Kozuki gibi sağlam bir soydan geliyor. Tüm bunların üstüne büyük ihtimal Kaido'ya tek yarasını veren kişi.

Mihawk ise zamanında Shanks ile efsane bir dövüş yaşamış. Kılıcını kendisi karartmış olabilir. Şu anlık bilinenler bunlar.

Bu durumda Ryuma>Oden>Mihawk
Ufak bir düzeltme yapalım 2 haki türüne sahip.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık