Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası Kimdir?

Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    226
Ben mihawk diyorum. Oden şahsen ne mihawk ne ryuma seviyesinde bana kalırsa.
Tabi herkesin kendi parlama zamanı var.
Ancak ryumanın gerçek halini bilmediğimiz için mihawk mı iyi ryuma mı belli değil.
İkiside kara kılıç kullanan karekterler.

Adamlar en son shanks 27 yaşına gelmeden önce vs attılar. Ben de 27 yaşındaki adam a prime seviye demem. Ayrıyeten bu kılıç ustası konusuna bir kısıtlama getirmeli. Çünkü bu mantıkla wb da kılıç ustası sayılmalı. Ama MF de mihawk o adamla aramdaki farkı görmek istiyorum diyordu.
Shanks'ın prime olması falan önemli değil ki,Shanks kılıç ustası değilse neden kılıçustası ile düello yapıyor.

Adamlar en son shanks 27 yaşına gelmeden önce vs attılar. Ben de 27 yaşındaki adam a prime seviye demem. Ayrıyeten bu kılıç ustası konusuna bir kısıtlama getirmeli. Çünkü bu mantıkla wb da kılıç ustası sayılmalı. Ama MF de mihawk o adamla aramdaki farkı görmek istiyorum diyordu.
Bence aralarındaki fark wb nin aksine mihawkı koruyacak dostları olmamasıydı. Mihawkında sağlam bir tayfası olsa vurmaya tenezzül etmezdi bence. Yani orda şu mesaj verildi bana kalırsa . Bana gelene kadar birçok kişi var .

Oden Mihawk la vs yapsa Mihawk ın yanına 9 kın ve Zoro yu eklesek anca dengeli vs olurdu.Sonuçta kazanan yine Oden olurdu orası ayrı.

Shanks'ın prime olması falan önemli değil ki,Shanks kılıç ustası değilse neden kılıçustası ile düello yapıyor.
Yoo önemli. Ünvanı ona göre alacak adam.
Shanks kılıç ustası değil diye kılıç ustasıyla vs atamaz mı? O zaman zoro'nun da şu an kaido'ya dalmak yerine aşağıda kılıç ustaları ile vs atması gerekiyordu.
Bence aralarındaki fark wb nin aksine mihawkı koruyacak dostları olmamasıydı. Mihawkında sağlam bir tayfası olsa vurmaya tenezzül etmezdi bence. Yani orda şu mesaj verildi bana kalırsa . Bana gelene kadar birçok kişi var .
O adamla aramdaki farkı görmek istiyorum diyor. Tayfa ne alaka?

Shanks kılıç ustası değil diye kılıç ustasıyla vs atamaz mı? O zaman zoro'nun da şu an kaido'ya dalmak yerine aşağıda kılıç ustaları ile vs atması gerekiyordu.

Sen dediğimi neden hiç bir zaman anlamıyorsun ?
Kılıç ustası ister Garp'a dalar ister Kaido'ya burada sıkıntı yok ki.

Shanks ile Mihawk kılıç düellosu yapıyorlarmış ama.

Arasındaki fark tayfası işte.
Yani wb mihawktan güçsüz bile olsaydı o vuruşu gene jozu durdururdu.
Wb e ulaşamazdı mihawk. Ulaşması için önce wb in adamlarına denk adamları olması lazımdı.
Yani şundan bahsediyorum. Bir amiral yonkou ile savaşır ama yonkounun 2 3 tane amiralle savaşabilecek adamı var. Benzer mantık.

Düelloyla vs nin farkı ne? Şimdi vista ben MF de mihawk la düello yaptım diyemez mi?
Şimdi Wano'da Luffy kılıcı eline aldığında saçma sapan sallıyordu,Zoro'da kes şunu sen kılıç kullanmayı bile bilmiyorsun diyordu.
Shanks'ın böyle olmadığı bariz ve sürekli kılıcıyla görüyoruz bu adamı,bu adam kılıç kullanımda ustadır yani kılıçustasıdır,bunun aksini düşünemem maalesef.

Yanıtının cevabına gelirsek,düello ile vs aynı şey farklı değil.Shanks ile Mihawk'ın neden dövüştüklerini bilmiyoruz,benim düşüncem kılıç ustalıklarını geliştirmek ve kimin daha iyi kılıç ustası olduğunu belirlemek için dövüştüler senin daha iyi bir fikrin varsa dövüşme sebepleri için dinlerim.

Mihawk>Shanks olayına dönecek diye Shanks kılıç ustası değildir diyorsun bence başka mantıklı sebebin yok.

İlla Mihawk>Shanks olacak diye bir şey yok,belki Shanks'ın umrunda değildir ünvan ya da farklı bir şeyler olmuştur bilemeyiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık