Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası Kimdir?

Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    226

Silinmiş Üye

Ryuma'nın gücünü görmeden diğer kılıç ustalarını küçümsemek ne kadar doğru acaba :(? Yazık vallahi.

Bu dünyanın en güçlü kılıç ustası titri neye göre verilir anlayabilmiş değilim. Turnuva yok bir şey yok. Basit mantıkla dünyayı dolaşıp tüm meşhur kılıç ustalarını yendiler desek samurayların anavatanı Wano senelerce dünyaya kapalıydı ve Mihawk'ın Wano'ya gelip samuray sopaladığı ile ilgili tek bir bilgi geçmedi daha koca arcta.

Üye silindi 5781

Dünya'nın en güçlü kılıç ustası ile en iyi kılıç ustası bana kalırsa çok anlam kayması yaşıyor. Yani o terimden bahsedilmek istenen asıl şey bana kalırsa karıştırılıyor.
Mihawk , Zoro'yu baratie'de kılıç kullanımı daha iyi olduğu için yendi , hakisi daha çok güçlü olduğu için değil.
Mihawk da kılıç kullanımında üst düzey bir savaşçıdır , bu yüzden de bu unvanı aldığını düşünüyorum.
Örnek verecek olursam Mihawk bu unvanı aldığına göre bunu birisinden almıştır değil mi?
Mesela seri sonunda da Zoro Mihawk'tan alacak o unvanı.
Mihawk'tan önceki kişi , Korsanlar Kralının bile kılıç kullandığı bir yerde , kılıcı Korsanlar kralından daha iyi mi kullanıyordur yoksa ondan daha mı güçlüdür?
Bence ilki...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık