Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Edward Weevil

Mihawk vs Weevil

• Kullanılan toplam oy
    210
Oha anketin böyle olacağını hiç tahmin etmemiştim. @Monkey D. Luffy Zamanlama yanlış oldu gibi, son sayı her şeyi değiştirdi.

Ben 3 shichininde birbirlerine karşı şansları olduğunu düşünüyorum. 3 büyük denge diye yıllarca boşa söylenmemiştir.
Öyle ama ilk hatasında affetmez diye düşünüyorum.Z gibi olur açık verirse.Bence dehşet bir meyvesi çıkacak kullanıcı deniyordu.

Mihawk ın her ne kadar o denli büyük ihtimalle ağır bir kılıcı savurması az gelmese de, weevilin hayvani bir fiziksel güce sahip olduğunu düşünüyorum. Yani o kılıçtan kurtulduğu anda mihawkın kafasını kopartır.
Mihawk o ağır kılıcı yavaş mı sallayacak güldürdün knk :D

Oha anketin böyle olacağını hiç tahmin etmemiştim. @Monkey D. Luffy Zamanlama yanlış oldu gibi, son sayı her şeyi değiştirdi.

Ben 3 shichininde birbirlerine karşı şansları olduğunu düşünüyorum. 3 büyük denge diye yıllarca boşa söylenmemiştir.
Weevil tekrar gözükünce uplayacağım. :(

@Venomemre1907
2 yıl önce Impeldown'dan kaçıyor ve onu shichibukai yapıyorlar. Kesme işini önceden yapıyor. Shichi yapılınca isyan ediyor Z.
Bu tanıma tek uyan Weeble kalıyor elimizde.

Zettoyu kesen meyve kullanıcı aynı zamanda.
Evet tamam doğru ben bunun farkındayım demek istediğim ekstradan birden fazla şeytan meyvesi kullanıcısı saldırmış bu adamlara. Sonrasın adam şeytan meyvesi kullanıcıları avına çıkıyor Elimizdeki tayfa ve birden fazla seçenekte ideal dof çıkıyor. Son zaman arc tan sonra olmayabilir diyebiliriz. Fakat hala mihawkta ne yapar ne eder nasıldır bilinmiyor. Basit düşünce adamı değil eichiro oda.

karolla

Evet tamam doğru ben bunun farkındayım demek istediğim ekstradan birden fazla şeytan meyvesi kullanıcısı saldırmış bu adamlara. Sonrasın adam şeytan meyvesi kullanıcıları avına çıkıyor Elimizdeki tayfa ve birden fazla seçenekte ideal dof çıkıyor. Son zaman arc tan sonra olmayabilir diyebiliriz. Fakat hala mihawkta ne yapar ne eder nasıldır bilinmiyor. Basit düşünce adamı değil eichiro oda.
Dof teee yıllar öncesinden shichi olmuş. Son 2 yılda değil sanırım.

İmpel down bilgisi nerede geçiyordu ben o konuyu gözden kaçırmışım ?
  • In the movie, it was stated that a Devil Fruit using pirate was said to have decimated a crew led by Zephyr, 23 years prior to the current timeline. This pirate then became a Shichibukai during the time skip. Of the three Shichibukai who joined during the time skip, Trafalgar D. Water Law was too young (at 3 years old) to have accomplished this feat and Buggy was still part of the Roger Pirates and is too weak, leaving Edward Weevil the only possible candidate.
Wiki'de yazan bu.
Impeldown yazanı bulamadım ama forumda konuşuluyordu.

Mihawk o ağır kılıcı yavaş mı sallayacak güldürdün knk :D
Yavaş sallayacak demiyorum ama şöyle düşün bu adam kılıcı iki eliyle birden tutuyor. Yani öncelikli amacı mümkün olduğunca güçlü vuruş yapabilmek. Serinin dinamiklerine göre yavaş olmaz ama tek eliyle kılıç tutan biri kadar da hızlı savuramaz. Savursa bile üst üste yapamaz. Bu yüzden weevil yakaladığında diye söyledim. Ki yakalarsa da yapar hani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık