Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Edward Weevil

Mihawk vs Weevil

• Kullanılan toplam oy
    210
Mihawk böyle güçlü birisi karşısında savaşmak istemeyecektir orası kesin, özellikle Crocodile'da bile dövüşmediğini göz önüne alırsak. Weevil yarım akıllı olduğundan dövüşmek isteyecek ve Mihawk'ı buna zorlayacaktır (ya da annesi de onu zorlayabilir), Mihawk'ta can havliyle kendini savunur, Weevil zorlu geçen bir dövüşün sonunda kazanır.

Serideki konumundan, duruşundan ve verdiği havadan dolayı Mihawk diyecektim ama Kizarunun tosuncuk hakkında ki sözlerinden dolayı kararsız kaldım. Sonuçta ikisinin de güçlerini bilmiyoruz özellikle tosuncuğun.

karolla

Mihawk böyle güçlü birisi karşısında savaşmak istemeyecektir orası kesin, özellikle Crocodile'da bile dövüşmediğini göz önüne alırsak. Weevil yarım akıllı olduğundan dövüşmek isteyecek ve Mihawk'ı buna zorlayacaktır (ya da annesi de onu zorlayabilir), Mihawk'ta can havliyle kendini savunur, Weevil zorlu geçen bir dövüşün sonunda kazanır.
Yapma Erkan, sen de çok iyi biliyorsun ki croco mihawkın kulvarında değil. Croco atar oğlanı. 2 yıl öncesini baz alacak olursan dof da croconun kelleyi kesti. Ama ölmedi. O zaman dofta haki yok deyip croco kazanır dememiz lazım logia olduğu için? Ki ben de mf arc sonra mihawk ve dof'da haki olmadığını söyleyip croconun kazanacağını söyleyenlerdendim.

Fakat mf'de hakisi yok dediğimiz dof'da kral haki, koka, ilk yardım, hayvanat bir douriki, kuş kafesi gibi anormal bir meyve bugu, klon, meyve uyandırma çıktı.

En ezik shichilerden dediğimiz jinbei'de haki dahi kullanmadan doğrudan temas bile etmeden havadaki nem ile şeytan meyvesi kullanıcılarına hasar verebildiğini balık adam adasında öğrendik. Hody'nin attığı ve diğer adaya kadar giden su mermisini bile çok rahat durdurduğunu gördük.

Sadece room yapıp kesen law'dan neler neler çıktı.

Bunları baz alacak olursak mihawk'tan anormal şeyler çıkacağı barizdir. Menzilimdesin diyordu mesela. Aynı şeyi zoro da demişti balık adam adasında. Kekkai diye bir teknik kullandıydı. Daha bunun sırrını bile bilmiyoruz. Mihawkın gözlerinde ne olduğunu bilmiyoruz. Mihawkın kılıcında çizik dahi olmadığını yeni öğrendik. Ve en önemlisi de o kılıcı nasıl çektiğini hiç bilmiyoruz :D Bu en önemli güç. Vista ile dövüşürken bile vistaya bakmayıp luffye bakarar tespit yapıyor. Nasıl bir gözlem hakisi olduğunu da sen düşün. Vista için databookda mihawk ile eşit dövüşebilecek kılıç ustasıdır denmiş. Ve mihawk bu adamla ona bakmadan dövüşüyor :D

Herkes kizarunun lafına takılmış. Ama kimse WB'nin dediğine takılmamış. WB, Shanks'e mihawkla yaptığın düello veya düellolar diyor. Adam Mihawk'ın nasıl bir gücü olduğunu övüyor bir bakıma. Mihawk önemsiz bir adam olsa bu ayrıntı verilmezdi.

Bana Weevil daha güçlü gibi geliyor ama aralarında büyük bir zeka farkı var. Mihawk seviyesinde biri Weevil'in açığını rahatça bulur. Affetmez zaten sonrasında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık