Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
Benim demek istedigim sey suydu,bireysel olarak birinin gucunu gecmekle Kk olunmaz ki.

Atıyoum,Luffy Kaidoyu guc olarak asti bu onu Kk yapmaz ki ?

O yuzden Mihawk beni gecmekten zor demistir bence.
Luffy Kaido'yu bireysel olarak geçti mi önünde kimse güç olarak duramaz zaten. Daha ne zorluğu kalıyor olayın? WB için neden istese olabilecekti deniliyor? Bütün poneglpyhler elinde miydi? Yok. En yakın o görülüyor. Neden peki? Çünkü en güçlü o biliniyor. Mihawk onunla bizim aramızdaki farkı merak ediyorum dediği sıra olay neydi? Adam ayrı bir yerde olduğunu biliyor da o yüzden. Peki şu an ona en yakın olarak geçen isimler kim? Dengi olarak geçen? Şimdiki Yonkou Kaptanları.

Bir şey soracağım sana Kata şu arc'ta yenilmiş hatta tüm tayfası yenilmiş olsa bile Big Mom ayakta olduğu sürece o tayfanın ayakta kalma şansı var mı? Var. Peki tam tersi için bir şey diyebilir miyiz? WB öldükten sonra tayfası nasıl çökmeye mahkumsa aynısı tüm Yonkou'lar için geçerli. Ama yıllardır 2. tümen boştu WB'nin tayfasinda. Bu düşmelerine sebep mi oldu? Sonrasında Teach çıktı. Ve Thatch de oldu 4. Tümen. Ace peşlerinde gitmese WB yaşadığı sürece o tayfa yine ayakta kalacaktı. Kaptan çok önemli. Ve Luffy'nin bireysel rakipleri de onlar. Mihawk bunu iyi biliyor çünkü.

Kaido olarak örnek vermemin sebebi en güçlü olarak onu biliyor olmamız.

Bu Katakuri niye Beckman yada Marco'dan sürekli güçsüz görülüyor.

Sırf Momun sağ kolu diye mi ? Adam belki en guclu sağ kol. Sitede acayip bir tutum var.

Bu Katakuri niye Beckman yada Marco'dan sürekli güçsüz görülüyor.

Sırf Momun sağ kolu diye mi ? Adam belki en guclu sağ kol. Sitede acayip bir tutum var.
Herkes sadece tahminini dile getiriyor. Katakuri en güçlü sağ kol olabilir niye olmasın. Hatta ben Kaido'nun sağ kolundan güçlüdür diye düşünüyordum ama Wano gelmeden çok davul çalıyor. Çok gülü karakterler çıkabilir ortaya. Kata da neymiş diyebiliriz.

Ama Benn'den daha güçlü olamaz olması hayal dahi edilemez :D:D

mihawk alırrr. artık big mom'ın kılıç kullanması ve yanlış bilmiyorsam shanks'in kılıcının isminin olmasından sonra bu adamı yonko altı beklemeyin bütün shichibukaların hükemetin altına girmesinde bir sebep var dof bir krallığı kontrol ediyordu corocodile da krallık muhabbeti vardı kuma sızmıştı moria da pis işlerinde kullanıyordu ama mihawkın ne tayfası ne krallığı ne bir olayı var adam tek başına takılıyor bu adamı diğer shichibukaylarla bir tutmamak lazım bu adam DÜNYANIN EN İYİ KILIÇ USTASI bu kadar basit uzatmaya gerek yok.

mihawk alırrr. artık big mom'ın kılıç kullanması ve yanlış bilmiyorsam shanks'in kılıcının isminin olmasından sonra bu adamı yonko altı beklemeyin bütün shichibukaların hükemetin altına girmesinde bir sebep var dof bir krallığı kontrol ediyordu corocodile da krallık muhabbeti vardı kuma sızmıştı moria da pis işlerinde kullanıyordu ama mihawkın ne tayfası ne krallığı ne bir olayı var adam tek başına takılıyor bu adamı diğer shichibukaylarla bir tutmamak lazım bu adam DÜNYANIN EN İYİ KILIÇ USTASI bu kadar basit uzatmaya gerek yok.
İkinci kim Big Mom mı Shanks mi Vista mı?

orasını bilmem de bu japon kültüründe samuraiların kılıç ustalarının yeri çok önemli demek istediğim kılıç ustalarını bu kadar yerin dibine sokmayı bence sonra üzülürsünüz bu arada (Zoro>>Luffy , Gerçek KK Zoro'dur ) güzel demişsin beğendim :)
Orasını bilmen lazım. Çünkü görünen itibariyle Big Mom'ın Vista kadar kılıç ustalığı olamayacağı.

Zoro>>Luffy kısmı için ne olduğunu belirtmemisim. Yön özürlü gelebilir mesela oraya pekala. Diğer taraftan zaten KK önemli değil Zoro'nun amacı değişti KK olmak oldu. Luffy'de zaten KK kaptanı olacak.:)

Orasını bilmen lazım. Çünkü görünen itibariyle Big Mom'ın Vista kadar kılıç ustalığı olamayacağı.

Zoro>>Luffy kısmı için ne olduğunu belirtmemisim. Yön özürlü gelebilir mesela oraya pekala. Diğer taraftan zaten KK önemli değil Zoro'nun amacı değişti KK olmak oldu. Luffy'de zaten KK kaptanı olacak.:)
haha doğrudur ne diyim. o örneği sadece mihawkın seviyesini belirtmek için verdim ben demiyorum ki onları ezer geçer ama ezilmez de onlardan aşağı değil seviyesi yonko diye düşünüyorum herkesin kendi fikri şu an kimse yanılmadı ama er geç birimiz yanılacak ilerleyen bölümlerde görüceğiz ne seviyede olduğunu.

haha doğrudur ne diyim. o örneği sadece mihawkın seviyesini belirtmek için verdim ben demiyorum ki onları ezer geçer ama ezilmez de onlardan aşağı değil seviyesi yonko diye düşünüyorum herkesin kendi fikri şu an kimse yanılmadı ama er geç birimiz yanılacak ilerleyen bölümlerde görüceğiz ne seviyede olduğunu.
Olabilir. Ama yaptığın çıkarımın yanlış olduğunu göstermeye çalıştım. Shanks'i bilmiyoruz ama Vista Big Mom'dan daha iyi kılıç ustası gibi duruyor. Onu geçtim kendi adamı olan Cracker ya da Smothie de öyle olabilir.

Hatta Shiryu gibi biri de var el sallıyor kılıç ustası olarak.

Olabilir. Ama yaptığın çıkarımın yanlış olduğunu göstermeye çalıştım. Shanks'i bilmiyoruz ama Vista Big Mom'dan daha iyi kılıç ustası gibi duruyor. Onu geçtim kendi adamı olan Cracker ya da Smothie de öyle olabilir.
hayır bandanası bile vardı yani :) öylesine bir şey gibi durmuyor umarım yakın zamanda görürüz neyin ne olduğunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık