Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
Shanks gelince gitmesi bir şeyi ifade etmiyor ama.Adamın kankası sonuçta.Beraber sake içtiği adamın dostlarına öldürme niyetiyle dalmıcaktı elbette.
Olaya sadece mihawk gözünden bakmayın :) shanks de saldırmazdı mihawka kankam diye:) eğer shanks uzakta durup laf söyleyip savaşı bitirseydi ben tatmin olmazdım ama ilerleyip BB nin karşısında durup hadi dövüşmek isteyen gelsin dedikten sonra benim için bu iş bitmiştir :)

Olaya sadece mihawk gözünden bakmayın :) shanks de saldırmazdı mihawka kankam diye:) eğer shanks uzakta durup laf söyleyip savaşı bitirseydi ben tatmin olmazdım ama ilerleyip BB nin karşısında durup hadi dövüşmek isteyen gelsin dedikten sonra benim için bu iş bitmiştir :)
Tamam işte kankalar birbirlerine dalmaları için sebepleri yok ki.:D

Kata'nın öncelikli amacı Luffy'i durdurmaktı.Zaten durdurdu ama Luffy yeteneği sayesinde kollarını uzatınca amacına ulaşmıştı.Demek istediğim şu.Bege,Jinbei,Pedro gibi adamlara rağmen Kata amacına ulaşabiliyorsa Mihawk Croco'ya,Daz'a vs. rağmen her türlü ulaşırdı.Ulaştığında da öldürebilirdi.Ben mfde Mihawk'ın öldürme niyetiyle daldığını sanmıyorum sadece.

Shanks gelince gitmesi bir şeyi ifade etmiyor ama.Adamın kankası sonuçta.Beraber sake içtiği adamın dostlarına öldürme niyetiyle dalmıcaktı elbette.
Hocam hepsi taş çatlasın bir kaç saniye durdurmuştur. Bu da yetti Luffy'e. Mihawk bütün özellikleri ile Kata'ya üstündür diye bir durum yok. Kata'nın KH'sini kullanıp arada sıyrılma, darbe alsa bile işlememe var vs. Yani Mihawk Croco'nun geleceğini gördü ama bilerek kendisini durdurmasına izin verdi gibi bir durum söz konusu değil. Araya girenler çok değerli bir kaç saniye kazandırdı Luffy'e. Ayrıca Mangaka ilerde Luffy'nin geleceği görebileceğini gösterdi ve bu sayede kollarının kesilmesinden kurtuldu Luffy. Yani normalde Mihawk Luffy'nin kollarını kesecekti zaten. Mihawk'ın sözünü es geçsem bile bunu görmeme rağmen Mihwak bilerek saldırmadı diyemem ben.

Hocam hepsi taş çatlasın bir kaç saniye durdurmuştur. Bu da yetti Luffy'e. Mihawk bütün özellikleri ile Kata'ya üstündür diye bir durum yok. Kata'nın KH'sini kullanıp arada sıyrılma, darbe alsa bile işlememe var vs. Yani Mihawk Croco'nun geleceğini gördü ama bilerek kendisini durdurmasına izin verdi gibi bir durum söz konusu değil. Araya girenler çok değerli bir kaç saniye kazandırdı Luffy'e. Ayrıca Mangaka ilerde Luffy'nin geleceği görebileceğini gösterdi ve bu sayede kollarının kesilmesinden kurtuldu Luffy. Yani normalde Mihawk Luffy'nin kollarını kesecekti zaten. Mihawk'ın sözünü es geçsem bile bunu görmeme rağmen Mihwak bilerek saldırmadı diyemem ben.
Neyse hocam fikir ayrılığı diyeyim.:)

Neyse hocam fikir ayrılığı diyeyim.:)
Tamam : ))

@justahuman MF'nin başındaki Teach vs MF'deki Mihawk?

Bu anketin sonucunu gördüm de şaşırdım biraz.
http://www.korsanfan.com/konu/gelmiş-geçmiş-en-güçlü-shichibukai.549/
Yani tek meyveli Teach'i Mihawk'tan güçsüz görmüşler diyorsun?

Bana göre de öyledir. Ama gücünden bir haberse terse gidebilir belki. Onun dışında Mihawk en güçlü Shici'dir diye düşünüyorum.
Belirsiz bir Weevil var ortada sadece belki denktir Mihawk'a. Ancak şu an için Mihawk.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık