Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Korkak takılma yok.Adamın amacı bu zaten dünyayı kaosa sürüklemek.Zenginden de fakirden de intikam almak.Silah satıyordu savaşlar için olan onu çarmıha gerenlere oluyordu.O düzeni bunun için kurmuştu tıkır tıkır da işliyordu sonra oyuncaklar yalan oldu.Amacı kutsallardan intikam almak ayrıca.Yani korsan kral olamasa bile daha büyük şeyler için uğraş veriyor.Korsan kral olmaksa eğer Roger gibi olursun sonra kutsallara dokunmayabilirsin de.

Jack > G4 mü ? Jozu gibi tepesine biner muhtemelen.Jozu < Jack diyor musun ? Ama işine gelse dersin eminim. :D
???
Ben istediğini yapmadı demedim ki, korkak takıldı dedim ki korkak takıldı(bence) Xebec gibi gidip topunun toprağının kellesini almaya da kalkabilirdi, sanmıyorum ki durduracak Roger+Garp kombosu çıksın karşısına :D
Jack, Luffy, Ace stili sürekli kapışma halinde bir tip olsa daha güçlü olurdu, dediğim bu. Ayrıca biliyor musun bilmiyorum ama Jack 28 yaşındaymış :oleyo2:

???
Ben istediğini yapmadı demedim ki, korkak takıldı dedim ki korkak takıldı(bence) Xebec gibi gidip topunun toprağının kellesini almaya da kalkabilirdi, sanmıyorum ki durduracak Roger+Garp kombosu çıksın karşısına :D
Jack, Luffy, Ace stili sürekli kapışma halinde bir tip olsa daha güçlü olurdu, dediğim bu. Ayrıca biliyor musun bilmiyorum ama Jack 28 yaşındaymış :oleyo2:
Öyle bir tarza sahip değil.Perde arkasından herşeyi kontrol eden kuklacı sonuçta bu adam.Haliyle tarzına göre hareket edecek neyi simgeliyorsa.Bütün karakterler bu şekilde seride.Bu korkaklık olmuyor ama.O dediğin basma olayı da aşırı özgüvenden kaynaklı aptallık.Xebec bastı ne oldu ölüsü çıkmış sonra.Kendini bilerek hareket etmek korkaklık değil ki.Bu adamın yeri geldiğinde adada denizcisi,devrimcisi hepsine meydan okuduğunu gördük şu ödülleri verirken.Korkacak adam orada korkar Sabo'sundan Fuji'sine güçlü rakipleri var yani adada.

Jack konusuna gelince yaşına göre iyi bir seviye.:D Galiba balık adamlarda böyle Dellinger da öyleydi.Ama erken yaşta hızlı yol katetse de ulaşacağı son nokta farklı olabilir.Bir sınırı vardır yani bir yerden sonra tıkanacağı.Muhtemelen haoshoku sahibi olan karakterlerin sınırları böyle olmuyor yüksek oluyor potansiyel açısından.

Birinin çok güçlü olması için H. Hakisi olması gerektiği geyiğine ben şahsen katılmıyorum. Aha elimizde çincao malı var, 12829 senedir denizlerde (hem de Yeni Dünya) üstüne yaşını başını almış, seviyesi ne? Çöp oğlu çöp.
Marco'ya bakıyoruz, H. Hakisi bariz yok, varsa da E. Oda aşırı sıçmış derim. Savaş alanında WB kullanmaya çalışıyor kalbi tekliyor, kendi kullanmaya çalışırdı direkt (gerçi papadaki onda da var diyor, bi insan kendinde olan. Amirallere bakıyoruz kırıntısını dahi görmedik...

Jack canavar yahu, 30 yaşının altında olup Luffy'nin dışında o kadar güçlü birini gördük mü hatırlamıyorum, belki Kidd ile Zoro?
Öncelikle Jack Kaido gibi dokunulmaz da değil, adam eşşek sudan gelinceye kadar dayağı yiyor olmasına rağmen izbandut gibi ayaklanıyor. Ayrıca aynı bizim kırık karakterler gibi gidip 2 amiralli gemiye falan dalıp yüzyılın dayağını yiyip hiç tınlamadan ada basıyor. Herif resmen şonen anakarakterinin rivalı olacakmış, yanlışlıkla Kaido'nun eilne düşmüş adkjsklj
Chinjao'nun iradesi muhtemelen bir başka kral haki kullanıcısı tarafından kırılmış.Buna bağlar büyük ihtimalle adam o vakitten sonra hayata küsmüş.Garp Luffy'i görünce hiç şaşırmadı bekliyordu çünkü.Büyük olasılıkla kendisi de kral haki sahibidir.Hem de Chinjao'nun dediği gibi amiralleri aşan cinsten.

Kendisi bir zamanlar Atv'de izlenme rekorları kırmış "Aşk ve Maami" dizisinin jönü rolünü Küçük Emrah'a kaptırmış bir beyefendidir. :alkis:

Bakınız; Esas oğlan, esas kızın abisini (ablasını) öldürür. :eek:
Bakınız; Esas kız intikam için esas oğlana sokulur. o_O
Bakınız; Esas kız, esas oğlanı öldürmeye çalışır. :of:
Bakınız; Esas kız abisinin (ablasının) katiline aşık olur. :utaniyorum:

Tabi Viola'nın, ada halkının ve babasının onlara bu trajediyi yaşatan korsanlardan nefret etmesinden sebep, yine bir korsan olan Luffy'den yardım etmemesine karşılık, "Ben bu insanlara güveniyorum. Onlar Doflamingo'yu yenebilirler." diye Doflamingo ile savaşan insanları sonuna dek desteklediği, yüreği ağzında son ana kadar Doflamingo'nun yenilmesini beklediği, Doflamingo yenildiğinde ise bu haberi mutluluk gözyaşları içinde herkese duyurduğu gerçeğini gözardı edersek.

Sonuçta "Nefretten doğan AŞK!" :utan:
Sonuçta "Şeytani Karizma!" :utaniyorum:

Kesinlikle Oda net bir şekilde Viola'nın, Doflamingo'ya aşık olduğunu sokmuş gözümüze.:good:

Nasıl? :utangac:
Fanfic'imi beğendiniz mi? :utangac:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık