Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 277 74.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Avatarında Kyros olduğu için olabilir. :)
Croco'yu da harcamamak için bayağı uğraştı. 3 raundun sonunda şansla felan zor aldı Luffy. Tasarladığı orijinal karakterlere kıyamıyor Oda galiba. :)
Karakterlerin hayallerini yok ediyormuş işte. Yalnız bana Dof'u Law'a öldürtüp hikayesini Dresrosa da bitirseydi daha iyi olurdu gibi geliyor. Sonrasında Kaido'ya geçti zaten. Güzel işlenmiş bir karakter olarak kalırdı. Şimdi Kaido İmpel Down'ı basabilecek bir tip, Dof ordan kaçsa bile hikaye de yan karakter olarak yer alacak. Krala hakarettir bu :D

Eğer Luffy ile yolu kesişmeseydi Korsanlarkralı olmaya aday en büyük üç isimden biri olacaktı.

Seri de daha Dof ayarı insan gelmez zaten artık Yonkoulara girdiğimiz için reizi artık başka yerler de göreceğiz. Kutsalların yanında ya da işte özel bir odada falan :cool:

Gücü falan umrumda değil. Şu ana kadar gördüğüm en kaliteli boss Doflamingo idi. Normalde bosslara karşı pek sempatim olmaz ama Dof farklı. Helal sana Oda reyiz. Müthiş bir karakter tasarlamışsın.

One piece karakterleri içinde en iyi tasarlanmış karakterlerdendi. Bir daha herhangi bir shicinin bu denli derin anlatılacağını sanmıyorum. Dörtlünün dofun önünde secde ettiği sahne o arcın zirvesiydi bana kalırsa.

En iyi kurgulanan karakterlerdendir ve bana göre one piece'te şuana kadar söylediği efsane sözlerle,hayatıyla,kişiliğiyle en kaliteli işlenmiş karakterde kendisidir.DC'ye ''gerçek joker nedir,nasıl olunur'' sorusunun cevabını güzel biçimde göstermiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık