Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Doflamingo Impel Down'dan Nasıl Çıkabilir?

Doflamingo Impel Down'dan nasıl çıkabilir

• Kullanılan toplam oy
    58
Umarım Vegapunk'ın yeni silahı ölen kişileri robotlastirmak gibi bir şeydir. Ace, Beyaz ve bu daha da güçlü halleriyle dönsünler. Kan istiyorum , gözyaşı istiyorum acı istiyorum.

Çıkmak isteyen kim yahu, her şey Doflamingo samanın planıydı. Şimdi Kral gibi hücresinde yaşıyor, ballı balyoz içiyor, votkayla eriği çalıştırıyor, Sadi Chan getir götürünü yapıyor. İleride Law, Luffy'e ihanet edip kapıyı açacak ve çağ senin çağın genç efendi diyecek. :)
Adamı zincire vurmuşlar içmeyi bırak sıçamıyordur. Yani en azından istediği gibi. Yoksa altını dolduruyordur.

Umarım Vegapunk'ın yeni silahı ölen kişileri robotlastirmak gibi bir şeydir. Ace, Beyaz ve bu daha da güçlü halleriyle dönsünler. Kan istiyorum , gözyaşı istiyorum acı istiyorum.
;3

Reisin oradan çıkması zincirlerin bağlandığı duvarı kırmasına bakar.Çeke çeke çatlatmıştı en son yakında duvarı yıkar gerisi kolay bir yolunu bulur.Dört bir yandan bağlamışlar onu aşarsa kurtulup uçarak kaçabilir.Seninki gibi anahtar at diye dilenecek hali yok ya. :ehe:
La ne çeke çeke çatlatması? Bunun kafasını duvarlara vuruyorlar sabah akşam 5 öğün dayağı var orada. :D
En son dişleri bile dökük değil miydi bunun dayak yemekten? :D

Ne uçarak kaçması? Sinek gibi avlarlar onu orada, sen biraz gerçeğe dön. ''Umarım 5 öğün dayağı 3 öğüne çevirirler de Koffy-sama biraz rahat eder'' falan de. :hhh:

La ne çeke çeke çatlatması? Bunun kafasını duvarlara vuruyorlar sabah akşam 5 öğün dayağı var orada. :D
En son dişleri bile dökük değil miydi bunun dayak yemekten? :D

Ne uçarak kaçması? Sinek gibi avlarlar onu orada, sen biraz gerçeğe dön. ''Umarım 5 öğün dayağı 3 öğüne çevirirler de Koffy-sama biraz rahat eder'' falan de. :hhh:
Bak gördüğün gibi duvarlar çatlamış artık reiste öyle güç kuvvet var yattığı yerden tuğlaları yıkacak gibi olmuş. :) Seninkini kendi haline bırakmışlardı çakmak çakıp ateşiyle oynuyordu al sen bunla oyna demişler.:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık