Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Doflamingo Impel Down'dan Nasıl Çıkabilir?

Doflamingo Impel Down'dan nasıl çıkabilir

• Kullanılan toplam oy
    50
1) SON SAVAŞTA HÜKÜMETLE MÜTTEFİK OLMAK ŞARTI
Son savaşta hükümet varını yoğunu ortaya koyarak muhtemelen One Piece'i bulan kişiyle savaşmak durumunda kalacak. Hükümet elindeki imkanların haricinde, düşman büyük ihtimalle bir D. olacağı için "düşmanımın düşmanı benim dostumdur" düsturuyla hareket edip Doflamingo'yu savaşta kendi saflarında yer almak şartıyla İmpel Down'dan çıkartacaktır.

2) YERALTI DÜNYASI BAĞLANTILI KİŞİLERİN KAÇIRMA OPERASYONU
Yeraltı dünyasının adeta patronu olan Joker'i mevcut düzende tekrar yanında görmek isteyecek karakterler olacaktır. Yonkoularla iş yaptığını bildiğimiz Doflamingo için sürpriz bir kurtarma girişimi olabilir mi?

3) KILIÇ KULLANAN BİR SAFTRİKİ ÜSTÜNE ÇEKİP KELEPÇELİ UZUVLARINI KESEREK KAÇMA
Shiki gibi bir karakterin kaçtığı yol elbette akla gelen muhtemel yöntemlerden birisi. Doflamingo hem ellerinden hem de ayaklarından zincirli gözüktüğü için karakterimiz, uzuvlarını kopartmak yerine düzgün bir şekilde kesmek isteyecektir. Biçki dikiş konusunda hünerlerini bildiğimiz Doflamingo elbette kesilen organlarını tekrar vücuduna dikmeye muktedir bir karakter. Hannyabal gibi dikkatsiz ve kolay üstüne çekilebilir bir karakterin kullandığı silahını elinden alarak bunu yapmak hapishane şartlarında en makul yol gibi gözüküyor.

4) BİRİLERİNİN HAPİSHANEYİ BASMASINI BEKLER, KAPANA KISILAN BASKINCILARIN TEK ÇARESİ OLUR
Hani olmaz ya birilerinin akrabası, yeminli kardeşi, nakaması, sevdiği vs. İmpel Down'da 6. seviyeye kapatılır da bu birileri orayı basar ya... Yine olmaz ama kapana kısılırlar ya... Birisi tek çareniz benim beni salın size yol açayım der ya hani... Tanıdık mı geldi ?

Dof baştan beri hükümete karşı.Çocukluğunda yaşadıkları malum.Hapishaneyi basanlar köşeye sıkıştığı için değilde hapishane yıkıldığı için kaçar diyorum.

Genel bir af ile hükümet zorda kalınca Doffy gibi adamları yanında savaşsın diye çıkarır.

Doffy değerli adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık