Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Çok fazla dizi izlemediğim için örnek vermek zor açıkçası ama Sitcomları ( The Bing Bang Theory , HIMYM ) seviyorum. Polisiye filmler ve belgesel gibi filmler hoşuma gittiği için polisiye diziler ve belgesel gibi dizilerde hoşuma gider herhalde . Zamanda yolculuk konseptine bayılıyorum . Aşırı şiddet içeren dizilere karşı bir hoşnutsuzluğum yok ama tecavüz , taciz ve aldatma içeren her eserden nefret ederim . Romantizm içeren dizileri sevmiyorum . Romantizm içeren manga ve animeler güzel ama dizilerde vıcık vıcık oluyor . Doğaüstü şeyler içeren dizileri seviyorum . ( Kahramanlıkla İlgisi yoksa ) . Orta Çağ konseptini de seviyorum . Dramdan nefret ediyorum . Dram derken kastettiğim şey sevdiğim bir karakterin ölmesi değil .Çok iyi kalpli bir karakterin çok fazla acı çekmesi .
Akame Ga Kill serisinde Bols'un karısının ( Gördüğüm en iyi kalpli karakterlerden biri ) ve kızının ( 6 yaşında ) Bols'un mezarının üstünde 3-4 erkek ( Bir tanesi sübyancı . Anlamışsındır ) tarafından tecavüz edilip öldürülmesi gibi ağır dramlar .
Doctor Who izledin mi? Aşırı klasik bir öneri ancak on dizi bile izlememişimdir diyorsun. Zamanda yolculuğun kendisidir bu dizi.

Gerçekten bir dizi önerisiyle geleyim bir de. Brooklyn Nine Nine'ye bir göz atmanı tavsiye ederim. Kendisi oldukça şirin bir sitcom ve polisiye serisidir.

Senin bir listen var mı bakıp oradan seçebileceğim.
Çok fazla dizi izledim, türleri de farklı. Yani hepsini aynı kategoride değerlendirmek güç. En son Damages isimli bir avukatlık dizisi izledim, kurgusu ve senaryosu çok iyiydi. Şimdi The Newsroom isimli bir dizi izliyorum. Haber bülteni sunan bir ekibi anlatıyor.

Çok fazla dizi izledim, türleri de farklı. Yani hepsini aynı kategoride değerlendirmek güç. En son Damages isimli bir avukatlık dizisi izledim, kurgusu ve senaryosu çok iyiydi. Şimdi The Newsroom isimli bir dizi izliyorum. Haber bülteni sunan bir ekibi anlatıyor.
Damages'a bakınayım bi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık