Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Mesih'i bitirdim. Bölümleri bazen sıkıyor fakat ne olacağını merak ettirip sezonu bitirtir. Güzel 6,7/10(son derece başarıyla sınıflandırılmış ve verilen puanların oranları alınarak elde ettiğim bir puandır).

Dark yakın zamanda bitirdiğim başka bir dizidir. Fantazi bilim kurgunun yaratıcılığını burada net görebiliyoruz. Bilimsel gibi görünse de alakası yok, böyle işlerde kurgunun oluşturulması pek de zor gelmiyor bana. Her neyse iyi dizi. Aynı şekilde detaylı bir değerlendirmeye tuttum ve puanı 8,3/10.

Bir de You var. Epey sürükleyici bir dizi. Sürekli ileride neler olacak diye merak ediyorsunuz. Kötü tarafı bazı mantık hataları oluyor. Suçla ilgili kısımlar çok kolay bir şekilde üstünden atılıyor fakat yine de iyi. 8,1/10.

Carnival Row izledim, Orlando Bloom ve Cara Delevingne oynuyor. Konu fantastik bir evrende geçiyor periler ve değişik yaratıklara yer veriyor, polisiyede var işin içinde klasik bir konu sayılır ama izlettiriyor Amazonun yaptığı 8 bölümlük bir dizi, fantastik dizi severler izleyebilir çok efsane mi? Değil ama ilk sezona göre güzel 2. sezon gelecekmiş.

Dün The Sopranos'da final yaptım. Şimdi The Wire ya da Six feet Under'a başlamayı düşünüyorum. Hangisini önerirseniz? Ya da başka bir öneriniz var mı OZ, Sopranos ayarında.
Ben The Wire izlemedim ama SFU seni sıkar. Epey güzel ama.
Dönem dizisi sevenler için 1920-1930 Almanya’sında geçen Babylon Berlin dizisini önereyim. Dizi ağır ilerliyor Peaky Blinders gibi, bunun dışında 9/10.
Köln şehrinde komiser olan Gereon Rath, bir davayı çözmek için Berlin’e gönderilir. Uyuşturucu, siyaset, cinayet ve sanatın hüküm sürdüğü bir çevreyi incelemeye başlayan Gereon, başlarda ele aldığı davayı basit olarak algılasa da, araştırma ilerledikçe hayatını değiştirecek birçok olay gerçekleşir.
Evet bende bugün baktım, bazı torrent sitelerinde bile yok. Daha izlemedim ama böyle diyorsan eve geçince bakarım :sapkali:
İlgimi çekti bir göz atacağım. :oops: Torrentmafyada varmış öneririm gerçekten kaliteli iş çıkartıyorlar Türk ekibi olarak.
https://www.torrentmafya.net/babylon-berlin-torrent-indir/

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık