Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Değişen Huylarınız/Fikirleriniz

Kendi kafamda kendimi sevmeyi öğrenmem gerekiyordu.Kim ne yaparsa yapsın,ne derse desin işe yaramıyordu.O yüzden bu değişimi dış etkenlere bağlayamam.Tamamen benimle ilgiliydi :D
Desteksiz tek başına yapmak kolay iş değildir. Hem de senelerdir kafanda olan birşeyi bu şekilde bitirmek. Tebrik ederim.

İlkokul, Ortaokul sıralarında inanılmaz çekingendim. Hocaların bana söylediği hiçbir şeye cevap veremezdim. Cesaret edip fikirlerimi söylemezdim. Büyümenin de getirdiği gereklilikle ve kendi uğraşmalarımla utangaçlığımı kayda değer seviyede azalttım. Tabi çekingen olmak bir çok insana oranla daha kötü etki ediyordu bana çünkü konuşmayı açıklama yapmayı çok severim çok konuşurum. Geveze olduğumuda söyleyebilirim. Çekingen biri için gevezelik yapamamanın verdiği acıyı tahmin edemezsiniz. Tabi bu da İnanılmaz bir hayal gücüm olmasına ve arada kendi kendime konuşmama ve kendimle sohbet etmem, tartışmam ve istişare yapmama neden oldu. Çekingenliğim benim hayal gücümü geliştirdi desem yalan olmaz çok büyük oranda etkisi olduğundan şüphem yok. Kötü geçen bir günümde kendi kafamda kurguladığım doğru seçimlerle düzeltmelerim. Sonra ne kadar düşünsemde düzelmeyeceğini hatırlayıp üzülmelerim :D tabi buna rağmen olumlu sonuca götüren kurgularımı beynimde sürekli tekrar etmem bazen farklı varyasyonlarla denemem XD.. Tabi bu istemediğim olayların büyük bir kısmını çekingenliğimden dolayı doğru bildiğim şeyleri söyleyememem, kendimi savunamam veya sevdiğim bir insana açılamamdan kaynaklı olduğunuda belirteyim. Tabi bu canlandırmalar yaparken eve nasıl gittiğimi bilmiyorum yoldan ne yaptım trafikte nasıl geçtim hiçbirini bilmiyorum :) her eve vardığımda/ yol ortasında hayalim bittiğinde ben buraya nasıl vardım, nasıl geldim diye düşünmelerim de çok komiktir. Tabi çekingenlik gitti şimdi bu hiç durmayan baş belası hayal gücü kaldı geriye.. Bazen çok güzel olabiliyor ama.. seviyorum hayal gücümün bu kadar fazla olmasını.. Anı kaçırmama da bazen sebep oluyor yalan değil.

Ben de yazayım bir kaç şey.

-Şekeri çok severdim artık sevmiyorum. Şekersiz çay favorim.
-Yolculukta mutlaka cam kenarını tercih ederdim artık koridor tarafını tercih ediyorum.
-Kırmızı et, kavurma tarzı şeyleri yerdim ama zehirlendikten sonra bıraktım.
-Futbolu çok severdim ama oynamak hariç takip etmiyorum artık.
-Sevgiye bir kez inanmıştım artık inanmıyorum.
-Bir kaç yıl öncesine kadar ağzıma bile koymadığım bir çok sebzeyi/yiyeceği yemeye başladım. Damak tadım gelişti resmen.
-Animelerden hiç vazgeçemem diye düşünüyordum ama takip ettiğim bir kaç köklü seri hariç artık izlemiyorum.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Zamanla daha fazlasını da yazarım muhtemelen. Çok değişken bir hayatım oldu. Hiçbir şey yerinde durduğu gibi durmadı maalesef :D :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık