Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Değişen Huylarınız/Fikirleriniz

Bana bırakılsa aslında hiç rahatsız değilim. Okul ve aile beni çok boğuyor bu konuda :D Bırakınız en verimli saatlerinde uyanık kalsınlar bırakınız sallayınız demek istiyorum bu ikisine ama diyemiyorum işte sistem... Yoksa baykuş olmak çok güzel <3
Haklısın. Yukarıda dediğin gibi uykuya engel olmayacak bir yerde yaşanmalı bence de :D Kesinlikle :utan:

Son zamanlardaki sağlık sorunları nedeniyle sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya başladım. Çok üşengeç biriyimdir ama hayat zorladı diyelim :D .
Eskiden çok fazla oyun oynayan birisiydim, son 1-2 yıldır eskisi gibi sarmıyor.
Bunların dışında en büyük değişiklik dini görüşüm oldu sanırım.
Lan yoksa...
Şaka canım şaka.

Animelere çizgi film der izlemezdim ne olduysa animeleri baya sever oldum. Her şeyden korkan biri iken şimdi bir iki şey dışında hiçbir şeyden korkmuyorum. Dünya görüşüm de baya değişti açık konuşmak gerekirse. Bilgisayar oyunları bağımlısı iken artık tek bir bilgisayar oyunu bile oynamıyorum. Eskiden bağnaz bir insandım ama şuan eskiye nazaran biraz daha açık fikirli olabiliyorum gibi geliyor. Bi de en önemlisi olarak hayallerim de değişti.

Tek değiştiremediğim bencilliğim. Onu da değiştirebildin mi her şey hallolacak.

Eski benle şimdiki ben arasında o kadar fark var ki say say bitmez hshsjsj Ama en önemli değişen huyum kendimi sevmek oldu galiba.Eskiden ciddi ciddi kendimden nefret ederken şimdi hem kişilik hem dış görünüş bakımından kendimi baya kabullendim.
Bunda KF'nin etkisi var mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık