Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Değişen Huylarınız/Fikirleriniz

Ben önceden daha sağlıklı bir insandım. Şu an hissettiğim kadar çürük hissetmiyordum dersek belki daha doğru olur :) Yaptığım sporların ve hayatımı biraz daha planlı programlı yaşamamın bunda çok etkisi vardı bence. Sonradan ben değiştim. Çürüdüm. Şu an pimpirikliyim zar zor topladığım şeyler tekrar bozulacak diye biraz korkuyorum.

Yaklaşık 5 sene önce daha sessiz oluyor diye gündüzleri uyuyup geceleri uyanık kalmaya başladım. Ondan önce sadece tatil günleri yaptığım bir şeydi gece ayakta kalmak. Şu an bundan rahatsızım çünkü diğer insanlarla çok zıt oluyoruz hem de benim için de onların sesli, hareketli vakitlerinde uyumam zorlaşıyor. Birkaç kez denedim gece uyumayı (bazen çok uykum geldiğinde saat 3-5 te uyuyorum.) Ama hiçbir zaman saat 11-03 arası gece uykusu alamıyorum bu çok üzücü. İleride mecbur mesleğe başladığımda düzeltmem gerekecek sanırım bunu ama ben tek yaşayacaksam hiç değiştirmek istediğim bi şey değil. Keşke sadece gece çalıştırılan veya çalışmalar yapılan bir yerde çalışabilsem :D

Bunlar şimdilik aklıma gelenler :)

Ben önceden daha sağlıklı bir insandım. Şu an hissettiğim kadar çürük hissetmiyordum dersek belki daha doğru olur :) Yaptığım sporların ve hayatımı biraz daha planlı programlı yaşamamın bunda çok etkisi vardı bence. Sonradan ben değiştim. Çürüdüm. Şu an pimpirikliyim zar zor topladığım şeyler tekrar bozulacak diye biraz korkuyorum.

Yaklaşık 5 sene önce daha sessiz oluyor diye gündüzleri uyuyup geceleri uyanık kalmaya başladım. Ondan önce sadece tatil günleri yaptığım bir şeydi gece ayakta kalmak. Şu an bundan rahatsızım çünkü diğer insanlarla çok zıt oluyoruz hem de benim için de onların sesli, hareketli vakitlerinde uyumam zorlaşıyor. Birkaç kez denedim gece uyumayı (bazen çok uykum geldiğinde saat 3-5 te uyuyorum.) Ama hiçbir zaman saat 11-03 arası gece uykusu alamıyorum bu çok üzücü. İleride mecbur mesleğe başladığımda düzeltmem gerekecek sanırım bunu ama ben tek yaşayacaksam hiç değiştirmek istediğim bi şey değil. Keşke sadece gece çalıştırılan veya çalışmalar yapılan bir yerde çalışabilsem :D

Bunlar şimdilik aklıma gelenler :)
Uyku konusunda aynıyız. Eskiden okuldan dolayı uyku saatlerim düzenliydi ama bittikten ve uzun süre evde kaldıktan sonra geceleri uyanık kalmaya başladım. Şuan bile aynıyım. İş zamanları çalışma durumuna göre uyku ayarlaması yapıyorum ama evde kaldığım günlerde genellikle vampir gibiyim :D

1)Eskiden çok hareketliydim. Şimdi miskin kediler gibiyim.
2)Eskiden sevdiğim yemekler şimdi ot gibi geliyor.
3)Eskiden internetin zararlı olduğunu düşünürdüm şimdi hâlâ aynı ama bağımlısı oldum sanırım
4)Eskiden her tartışmaya dalar maydonoz olurdum şimdi bunu oldukça törpüledim
5)Eskiden Sakazukiyi sevmezdim hâlâ sevmem ama kendince haklı buluyorum
6)Law'ın öleceğini ve Luffy'ye bu özelliğini vereceğini düşünürdüm ;ama şimdi Luffy böyle birşey istemez diye düşünüyorum
7) Bir aralar tayfadan Nami'ye ayar oluyordum. Şuan tayfadaki herkesi seviyorum
8)Ya Iron Man neden öldü yaaaa. Iron Man öldüğünde hiç üzülmedim.
9)Eskiden insanlarla birebir muhatap olan mesleklerden uzak dururdum şuan her günüm insanlarla iletişimde geçiyor.

Son düzenleme:
Asabi bir yapım var. Otobüs beklerken otobüsü görmemi engelleyen insanlara bile kızıyorum. Kendimi tutmasam tazmanya canavarı ota bota yok yere kafa göz dalacam.
Babamın sevmediğim ne kadar özelliği varsa almış durumdayım. :artiz:

Uyku konusunda aynıyız. Eskiden okuldan dolayı uyku saatlerim düzenliydi ama bittikten ve uzun süre evde kaldıktan sonra geceleri uyanık kalmaya başladım. Şuan bile aynıyım. İş zamanları çalışma durumuna göre uyku ayarlaması yapıyorum ama evde kaldığım günlerde genellikle vampir gibiyim :D
Bana bırakılsa aslında hiç rahatsız değilim. Okul ve aile beni çok boğuyor bu konuda :D Bırakınız en verimli saatlerinde uyanık kalsınlar bırakınız sallayınız demek istiyorum bu ikisine ama diyemiyorum işte sistem... Yoksa baykuş olmak çok güzel <3

Son zamanlardaki sağlık sorunları nedeniyle sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya başladım. Çok üşengeç biriyimdir ama hayat zorladı diyelim :D .
Eskiden çok fazla oyun oynayan birisiydim, son 1-2 yıldır eskisi gibi sarmıyor.
Bunların dışında en büyük değişiklik dini görüşüm oldu sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık