Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Organizasyon bakımından dofun baya altında,güç bakımından daha daha altında özenti karakter çıktı.Çölde o meyve ile yenilmek.Seslendiren karakter dışında albenisi yok.Sahte polat.

Seride Doflamingo ile birlikte sevdigim iki karakterden biri reis. Morianin Kaidoya kurban gitmesi gibi Croco reisde Beyazsakala kurban giden bir karakter. Kendini toparlamaya calissada organizasyonuna kattigi kisilerin cop olmasindan hala eski acilarini atlatamadigini goruyoruz. Ayrica oda tarafindan gucunun tam oturtulamadan luffye kurban gitmesi de cabasi. Cok daha saglam bir organizasyon olarak geri donecegini dusunuyorum acikcasi ben. Guncelleme icin tesekkurler.

MF'ye kadar favori 3-5 karakterimden biriydi ama MF'de Luffy'e yavşayarak bütün sempatimi kaybetti. Biriniz bari dik durun. Yenilince hemen eğilmeyin. Umarım Dof'ta bunun gibi geri dönüp Luffy'e sürtünmez.

MF'yi ayrı tutarsak, benim açımdan net bir şekilde Yüce Enel Hazretlerinden sonra en iyi, en şekil, en etkileyici arc bossuydu. Bunun gibisi gelmedi bir daha. Felsefesi, anlayışı, tarzı vardı. Şu serideki nadir gerçek bir korsanlardan biriydi. Dönüşün muhteşem olsun Croco-boya.

Dof ile beraber en sağlam en iyi işlenmiş villain karakter. Alabasta'nın serinin en güzel arkı olmasında payı çok büyük. Romantik düşüncelere karşı gösterdiği tepkilerin sebebi de zamanında kendisinin bu yoldan geçmesi ancak WB tarafından bütün hayallerinin yıkılmasıdır.

Kısacası yaptıklarından dolayı kendisine adam diyemeyebiliriz ama adam villain yani işi bu :D Croco reyizdir diyelim o zaman..

Eline sağlık..

Edit: Big Mom işlenirken karşımıza çıkmasını bekliyorum. Malum Big Mom mafya dünyasıyla falan çok ilintili gösterildi. Croco'nun da tam bir mafya tarzı ve tipi var.

Eline sağlık.Kafasını eseni yapan belli prensipleri olan sevdiğim bir karakter.

MF'ye kadar favori 3-5 karakterimden biriydi ama MF'de Luffy'e yavşayarak bütün sempatimi kaybetti. Biriniz bari dik durun. Yenilince hemen eğilmeyin. Umarım Dof'ta bunun gibi geri dönüp Luffy'e sürtünmez.

MF'yi ayrı tutarsak, benim açımdan net bir şekilde Yüce Enel Hazretlerinden sonra en iyi, en şekil, en etkileyici arc bossuydu. Bunun gibisi gelmedi bir daha. Felsefesi, anlayışı, tarzı vardı. Şu serideki nadir gerçek bir korsanlardan biriydi. Dönüşün muhteşem olsun Croco-boya.

Sen adamın olayını pek anlamamışsın.Dik durmakla alakası yok.Adamın zaten bir devrimci geçmişi var.Ordu hevesi var hükümet karşıtı bir adam.Luffynin iradesini de önceden ve şimdi gördüğü için savaşta yardımını esirgemiyor.Açık açık gel arkadaş olalım diyecek birisi asla değil ama saygı duyup işbirliği yapıyor artık.Luffy saygı duyulacak biri olduğunu göstermiş.Bu kk olmak için güce sahip olmaktan daha önemli.Asıl bu şekilde kk olabilirsin.Diğer korsanlara kendini kabul ettirip saygı duymasını sağlayarak.

Doflamingo ne düşünür bilemem.Çünkü croconun gördüğü iradeyi luffyde görmedi.Daha doğrusu luffy dressrosada göstermedi olaylar neticesinde.Alabasta'da bir nevi tek başına gibiydi.

Eline sağlık.Kafasını eseni yapan belli prensipleri olan sevdiğim bir karakter.

Sen adamın olayını pek anlamamışsın.Dik durmakla alakası yok.Adamın zaten bir devrimci geçmişi var.Ordu hevesi var hükümet karşıtı bir adam.Luffynin iradesini de önceden ve şimdi gördüğü için savaşta yardımını esirgemiyor.Açık açık gel arkadaş olalım diyecek birisi asla değil ama saygı duyup işbirliği yapıyor artık.Luffy saygı duyulacak biri olduğunu göstermiş.Bu kk olmak için güce sahip olmaktan daha önemli.Asıl bu şekilde kk olabilirsin.Diğer korsanlara kendini kabul ettirip saygı duymasını sağlayarak.

Doflamingo ne düşünür bilemem.Çünkü croconun gördüğü iradeyi luffyde görmedi.Daha doğrusu luffy dressrosada göstermedi olaylar neticesinde.Alabasta'da bir nevi tek başına gibiydi.

Luffy Korsanlar Kıralı değil, Kahramanlar Kıralı olacak. Croco bunun kahraman çocuk iradesinden etkilendi ise benim gözümde "ay ne kadarda kahraman bir çocuk" diyenlerden farkı yoktur. Ne kadar güçlü olursa olsun yenildiğin, rakip olduğun adama gidipte sürtünmezsin. Sonra Zoro gibi yalama olrusun. Croco MF'de yanlış yaptı.

Ama belirttim, yine de severim. Güzel bir dönüşü olur umarım. Ben MF'de kendine yakışmayacak tavırlar sergiledi diyorum sadece. Onun dışında korsan gibi korsan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık