Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Hangisinin daha sert vurduğu değil olay burada aslında, 30 milyonluk Luffy ile Jozu'nun aşağı yukarı aynı hasarı vermesi Croco'ya, normalde arada uçurum olması lazım, bu olay suyla falan açıklanacak gibi de değil..
Nereye aynı hasarı veriyor? 2 vuruşta Luffy Croco'yu devirdi de biz mi görmedik :D

Crocodile pek de öyle iki vuruşa gidecek gibi durmuyor :artiz:,
http://mangafox.me/manga/one_piece/v57/c560/12.html

Bak burada da Luffy aşağı yukarı aynısını gömüyor,
http://mangafox.me/manga/one_piece/v22/c200/19.html (hatta bu daha şiddetli çizilmiş)..
Hareket edemeyen bir adam o zamana kadar gördüğümüz en güçlü saldırısıyla vuran bir Luffy ile tamamen gardını almış şekilde yediği saldırı ardından oluşan hasarı izliyoruz farkındasın de mi? Bilmiyorum çeviri farkı mı ancak "huge fast i am out" hiçbir şey ifade etmiyor daha önce okuduğum çeviride ve animeden hatırladığım kadarıyla neredeyse bilincimi kaybediyordum demesi lazım.

Hareket edemeyen bir adam o zamana kadar gördüğümüz en güçlü saldırısıyla vuran bir Luffy ile tamamen gardını almış şekilde yediği saldırı ardından oluşan hasarı izliyoruz farkındasın de mi? Bilmiyorum çeviri farkı mı ancak "huge fast i am out" hiçbir şey ifade etmiyor daha önce okuduğum çeviride ve animeden hatırladığım kadarıyla neredeyse bilincimi kaybediyordum demesi lazım.
Çeviriyi Batoto, mangareader ve mangapanda'dan kontrol ettim hepsi aynısını kullanmış, şu vücut konusu pek açık değil aslında şimdi baktım da "damn... my body..." diyor, burada kuma dönüşemediğinden mi yoksa tam anlamıyla hareket edemediğinden mi bahsettiği önemli, ben kuma dönüşemediğini fark etmesi olarak yorumluyorum o kısmı..

Çeviriyi Batoto, mangareader ve mangapanda'dan kontrol ettim hepsi aynısını kullanmış, şu vücut konusu pek açık değil aslında şimdi baktım da "damn... my body..." diyor, burada kuma dönüşemediğinden mi yoksa tam anlamıyla hareket edemediğinden mi bahsettiği önemli, ben kuma dönüşemediğini fark etmesi olarak yorumluyorum o kısmı..
Kuma dönüşüp dağılamıyor.Daha doğrusu kumu birbirinden ayıramıyor.Hareket edemiyor.Meyvesini kullanamıyor yani.Yoksa adam ışınlanır gibi bir anda herhangi bir yerde bitebiliyor.Kumu dağıtıp aniden birleştirerek.Aslında meyvesinin öyle güzel bir özelliği var.Robini hallederken öyle yaptı.Beyazsakala saldırırkende o şekilde ortadan kayboldu.Kimbilir pek gözükmedi ama akainu da bu yüzden kesmesini çok daha önceden farkedememiş olabilir.

@Straw-hat

Şöyle bir mevzuda var Croco İmpel Down'dayken boş boş durdu mu acaba ? Yoksa eksiği üzerine mi yoğunlaştı ? Bunu bilmiyoruz o yüzden Jozu ve Luffy'nin bıraktığı etkiyi tartışmak realist bir çözüm olamaz.

Biz demiyoruz E.oda kendisi diyor Marineford olmadı diye cerezlik bir arc olarak bakın Marineford'a bir anlam cıkarmaya calışmayın bence.Marco bana göre çöp ama E.oda efendiye göre gücünü anlamamışız biz kendisi cizemiyor bize laf atıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık